Úvod Aktuality Barlolamač aj most na Lido dostanú modrú farbu

Barlolamač aj most na Lido dostanú modrú farbu

REKLAMA

Počas blížiaceho sa víkendu zmenia dočasne svoju farbu tri piešťanské pamiatky. Od 12. do 14. októbra 2018 budú na modro nasvietené sochy Barlolamača a Milenci i Húpací most na Lido Pokemon Ruby. Modré nasvietenie je prejavom symbolického prepojenia a podpory pacientov s reumatickým ochorením a Svetového dňa reumatizmu 2018.

V piatok 12 Need for Speed Edge. októbra v Piešťanoch otvoria program Svetového dňa reumatizmu 2018 (SDR 2018) odborným seminárom pre pacientov „Od teórie k praxi 2“. V sobotu 13 칠협오의 다운로드. októbra bude hlavnou súčasťou programu Celoslovenské stretnutie walkerov – reumatikov s nordic walking paličkami aj s inštruktážnou lekciou Download Crackapp. Správny spôsob severskej chôdze pôsobí preventívne a posilňuje fyzickú kondíciu chodca.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Zavŕšením podujatí SDR 2018 bude slávnostné vyhodnotenie novinárskej súťaže KROK 2018, teraz už po jubilejný desiaty raz yixin 다운로드. Do života bude uvedený aj nový (už piaty) Zborník KROK 2016 – 2017. V rámci októbra sa budú konať edukačné a pohybové aktivity SDR 2018 aj v miestnych pobočkách a kluboch 키위디스크 맥 다운로드. Všetky akcie sa uskutočnia za účasti pacientov, členov Ligy, sympatizantov, ale i novinárov, osobností verejného a spoločenského života, a samozrejme, verejnosti 애니콜 게임 다운로드.

Liga proti reumatizmu

Liga proti reumatizmu na Slovensku je moderné pacientske združenie s celoslovenskou pôsobnosťou 타임스파이 다운로드. Má 15 miestnych pobočiek a 2 špecializované kluby. Pre mladšiu generáciu reumatikov a deti Klub Kĺbik a pre pacientov s lupusom Klub Motýlik. Bola založená 22.10.1990 a sídli v Národnom ústave reumatických chorôb v Piešťanoch Download departure. Jej hlavné ciele sú pomoc pacientom s reumatickými ochoreniami, propagácia zdravého životného štýlu, pomáhať aj rodinným príslušníkom a priateľom, informovať o možnostiach modernej diagnostiky a liečby a pôsobiť v oblasti prevencie zdravotných a sociálnych dôsledkov reumatických ochorení masterpieces. LPRe SR organizuje spoluprácu všetkých, ktorí chcú, môžu a vedia pomôcť reumatikom. Taktiež poskytuje poradenskú činnosť vo veciach zdravotných a sociálnych. Svojou činnosťou chce oboznamovať verejnosť s problematikou reumatických ochorení, usilovať sa o zlepšenie zdravotnej a sociálnej starostlivosti o reumatikov a presadzovať sústavné vzdelávanie v reumatológii.

Zdroj: TS Mesto Piešťany Foto: T. Hudcovič

REKLAMA