Úvod Aktuality V Piešťanoch chystajú Včelí deň

V Piešťanoch chystajú Včelí deň

REKLAMA

V Elektrárni Piešťany chystajú v sobotu 13. októbra druhý ročník podujatia Včelí deň pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o život včiel a včelie produkty 베라크립트 다운로드. Pripravené sú zaujímavé hravé aktivity pre deti i prednášky plné užitočných informácií pre dospelých.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany

Deti sa počas podujatia  naučia ako sa správať k prírode s členmi OZ Kvas, s včelármi zo Včeloz vyrobia sviečky z včelieho vosku, alebo budú môcť zdobiť medovníky.  Šikulkovo vezme deti do krajiny plnej náučných drevených hračiek,  Onakô zoberie deti do sveta kreslenia, Mestská knižnica mesta Piešťany prinesie spojenie včiel a literatúry a Lesy SR priblížia deťom rôzne druhy drevín someboyd.

 

Pre väčších včelárov aj nevčelárov sú pripravené zaujímavé prednášky o fungovaní včelstva, ekologickom prístupe ku včeláreniu, včelích produktoch a včelárskych začiatkoch 영화 극한직업 무료 다운로드.

Bude sa aj súťažiť

Počas celého podujatia bude prebiehať ochutnávka medov a súťaž o najchutnejší med. Návštevníci si budú môcť odniesť med od lokálnych včelárov Download The Crown Prince of Prison.

„Prostredníctvom tejto akcie sa snažíme priblížiť život včiel širokej verejnosti a rozšíriť povedomie o včelích produktoch a ich prospešnosti pre ľudí 찜하기 다운로드. Včely a ľudia máju veľa spoločného a preto si zaslúžia aby sme poznali čo potrebujú, čo im prospieva a čo naopak škodí,“ pozývajú organizátori 윈도우10 1803 업데이트 다운로드.

Podujatie začína o 10:00 h a končí o 16:00 h. Vstupné pre dospelých je 3.50 €, deti majú vstup zdarma. Viac info Proapis alebo +421 908 212 670 Sudden Attack.

-red-

 

REKLAMA