Úvod Aktuality V Piešťanoch chystajú Včelí deň

V Piešťanoch chystajú Včelí deň

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Elektrárni Piešťany chystajú v sobotu 13. októbra druhý ročník podujatia Včelí deň pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o život včiel a včelie produkty 베라크립트 다운로드. Pripravené sú zaujímavé hravé aktivity pre deti i prednášky plné užitočných informácií pre dospelých.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Deti sa počas podujatia  naučia ako sa správať k prírode s členmi OZ Kvas, s včelármi zo Včeloz vyrobia sviečky z včelieho vosku, alebo budú môcť zdobiť medovníky.  Šikulkovo vezme deti do krajiny plnej náučných drevených hračiek,  Onakô zoberie deti do sveta kreslenia, Mestská knižnica mesta Piešťany prinesie spojenie včiel a literatúry a Lesy SR priblížia deťom rôzne druhy drevín someboyd.

 

Pre väčších včelárov aj nevčelárov sú pripravené zaujímavé prednášky o fungovaní včelstva, ekologickom prístupe ku včeláreniu, včelích produktoch a včelárskych začiatkoch 영화 극한직업 무료 다운로드.

Bude sa aj súťažiť

Počas celého podujatia bude prebiehať ochutnávka medov a súťaž o najchutnejší med. Návštevníci si budú môcť odniesť med od lokálnych včelárov Download The Crown Prince of Prison.

„Prostredníctvom tejto akcie sa snažíme priblížiť život včiel širokej verejnosti a rozšíriť povedomie o včelích produktoch a ich prospešnosti pre ľudí 찜하기 다운로드. Včely a ľudia máju veľa spoločného a preto si zaslúžia aby sme poznali čo potrebujú, čo im prospieva a čo naopak škodí,“ pozývajú organizátori 윈도우10 1803 업데이트 다운로드.

Podujatie začína o 10:00 h a končí o 16:00 h. Vstupné pre dospelých je 3.50 €, deti majú vstup zdarma. Viac info Proapis alebo +421 908 212 670 Sudden Attack.

-red-

 

REKLAMA