REKLAMA
Esesko

V piatok 16. februára krátko po 16. hodine sa v obci Banka stala nehoda. Hoci k zrážke dvoch áut došlo neďaleko povestnej ostrej zákruty, tentokrát na vine nebola Visual Studio 2008. Nehoda si vyžiadala zásah hasičov, záchranárov, polície i odťahovej služby. Pre odpratávanie následkov nehody bol neprejazdný jeden jazdný pruh 슈퍼 혼두라 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vyprostenie havarovanej Mazdy z hromady polien

Na Banke dnes bolo nehodovo…

Posted by Obec Banka on 16 간편한 mp3 다운로드. február 2018

Posádka z Moravian nad Váhom smerovala od centra obce k zákrute. Z dosiaľ nezistených príčin nabúral Ford v plnej rýchlosti do zaparkovanej Mazdy, ktorá patrí miestnym. Náraz odstavené vozidlo posunul asi o pätnásť metrov a napokon nabehlo na naukladané drevené polená. Svedkovia sa vyjadrili, že vinník nehody zaručene nešiel predpísanou rýchlosťou, svedčí o tom aj kompletne zdemolované auto the oa 다운로드. Podľa majiteľa je súce do šrotu.

„Vo vozidle Ford sa nachádzali dve osoby, jedna sa zranila a odviezla ju záchranná zdravotná služba Pebook app. Vykonali sme protipožiarne opatrenia a posypali sme vytečené prevádzkové kvapaliny,“ uviedol na mieste veliteľ zásahu Martin Piškula Endhiran 다운로드. Ženu, ktorá sa sťažovala na bolesť ruky, previezli do piešťanskej nemocnice. Hasiči vyprostili vrak z trávnika pomocou navijaka a pomohli s jeho naložením na vozidlo odťahovej služby Download Cadillac and Dynaso.

-vv-

REKLAMA