Úvod Aktuality Auto skončilo na strome. Zostal z neho len šrot

Auto skončilo na strome. Zostal z neho len šrot

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti z Nového Mesta nad Váhom v nedeľu 3. novembra dokumentovali dopravnú nehodu, kedy „vďaka“ rýchlej jazde auto skončilo v strome vedľa cesty a zranili sa celkom tri osoby Naver Sports Download.

„Podľa doterajších zistení, vodič motorového vozidla Seat Toledo jazdil po ceste II/581 od obce Hrašné smerom na Starú Turú 태양의 후예 노래 다운로드. V tiahlej pravotočivej zákrute pri vodnej nádrži Dubník, vodič Seatu v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy stavu a povahe vozovky dostal s vozidlom šmyk,“ informovala Elena Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne happy birthday songs.

V dôsledku šmyku vyšlo vozidlo vľavo mimo cestu do priekopy a narazilo do stromu. Vo vozidle sa v tom čase okrem vodiča nachádzali ešte dve osoby Wait and you. Vodič Seatu utrpel ťažké
zranenia a spolujazdci (33 a 34 rokov) utrpeli ľahké zranenia.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Škoda bola predbežne vyčíslená  asi na 2000 € xf-adsk2017_x64.exe. Vodičovi bola odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu alebo iných omamných látok  v nemocnici. Kvôli zraneniam nebol schopný vykonať dychovú skúšku na mieste nehody Visual Studio 2008. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania,“ dodala E. Antalová.

TS KR PZ v Trenčíne

REKLAMA