REKLAMA

V utorok 18. júna pristálo na piešťanskom letisku pre obedom šesť amerických vrtuľníkov AH-64 Apache. Pri presune na domovskú základňu po skončení medzinárodného vojenského cvičenia Saber Guardian 2019 sa v Piešťanoch zastavili dotankovať palivo 고독한 미식가 시즌5 다운로드. Podľa dostupných informácií prinieslo pristátie a čakanie amerických vrtuľníkov na lepšie počasie na konci mája a aktuálna zastávka po ceste späť, letisku bojujúcemu o záchranu, viac ako 20-tisíc eur Mid 24 o'clock download.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Šesť vrtuľníkov sa dnes zdržalo v Piešťanoch len necelé dve hodiny Office365 Excel Download. Pri lete z Rumunska pristáli a dotankovali palivo. Pokračovať mali do Brna, kde mali opäť tankovať tak, aby im už palivo vydržalo až na domovskú základňu v Nemecku 큐라 프로그램 다운로드. Pôvodne mali pristáť ešte ďalšie dve skupiny, tie však leteli napokon inou trasou. Američanom, z ktorých časť strávila pre zlé počasie na konci mája v Piešťanoch dve noci, sa u nás evidentne páčilo a preto využili ponuku piešťanského letiska aj cestou späť cj 서체.

Letisko má z pristátia nezanedbateľné tržby

Podľa medializovaného vyjadrenia župana Jozefa Viskupiča, ktoré citoval Denník N, v Piešťanoch nechala pri májovej zastávke americká armáda 20-tisíc eur 생활코딩 동영상 다운로드. Dnes pri tankovaní  k nim pribudli ďalšie. Vojaci platia pristávacie poplatky, handlingové služby i palivo, podobne ako akékoľvek iné lietadlo 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Pre letisko, ktoré v uplynulých troch rokoch malo tržby za dvanásť mesiacov rádovo okolo 250-tisíc eur, je to veľmi zaujímavá položka.

Podobne boli radi na konci mája i hoteliéri 교보문고 ebook 다운로드. Viac ako 60 amerických vojakov bolo vtedy ubytovaných najskôr v hoteli Magnólia a potom Thermia Palace. 

Letisko Piešťany by v aktuálnom roku mohlo výrazne zvýšiť tržby jednak vďaka pravidelným letom dovolenkárov do Turecka, či Egypta, ale aj  vďaka ďalším pristátiam lietadiel, ktoré využívajú služby letiska stále častejšie 두사람 다운로드. Na budúci rok by sa podľa našich informácií mohol počet pravidelných letov ešte zvýšiť. Letisko má rozpracovaných viacero projektov, ktoré by mu mali pomôcť prežiť, aj keď nad ním stále visí hrozba nevyplatených odmien, či dlhov na daniach voči Mestu Piešťany, ale rovnako i splátky úveru, ktorý si zobralo na zaplatenie dlhov vytvorených predošlým vedením pod taktovkou župana Tibora Mikuša 포코팡 apk 다운로드.

Pozrite si video a fotogalériu ako to dnes na piešťanskom letisku vyzeralo:

-th-

 

REKLAMA