Úvod Aktuality Aj policajti z trnavského kraja sú už na Facebooku

Aj policajti z trnavského kraja sú už na Facebooku

REKLAMA
GM Dental Zubar

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave dnes spustilo vlastnú stránku na Facebooku, kde bude verejnosti prinášať aktuálne informácie o udalostiach a svojej činnosti v rámci celého kraja 묵향 32 txt 다운로드.

„Po Krajských riaditeľstvách v Bratislave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach je Trnava šiestym riaditeľstvom, ktoré tento kalendárny rok spustilo vlastnú stránku na najsledovanejšej sociálnej sieti na Slovensku a vo svete, na Facebooku 한글 무설치 다운로드. Stránka má názov „Polícia SR – Trnavský kraj“,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová 라이덴 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

„Sledovatelia stránky sa každodenne prostredníctvom statusov dozvedia o aktualitách z celého kraja. Nebudú chýbať príspevky o činnosti príslušníkov Policajného zboru, ale taktiež ani o ich skutočnej práci či zaujímavých záľubách, ktorým sa vo svojom voľnom čase venujú Download the daredevil game Rhythm. Polícia bude na stránke zverejňovať aj žiadosti o pomoc pre verejnosť. Každý, kto bude stránku sledovať, sa bude môcť zapojiť do pátrania po podozrivých, nezvestných a hľadaných osobách Yomiri Nisekoi. V prípade, že bude disponovať užitočnými informáciami, bude mať možnosť ich promptne, rýchlo a jednoducho odoslať vo forme súkromnej správy 일본 추리 소설 다운로드. Takýto spôsob komunikácie sa Policajnému zboru už osvedčil pri existujúcich facebookových stránkach a prispel k vyšetrovaniu trestnej činnosti 친일 인명 사전 다운로드. Hlavnou stránkou Policajného zboru je stránka „Polícia Slovenskej republiky“ s takmer 200 000 fanúšikmi a 220 000 sledovateľmi,“ dodáva M Goddess of Athena War. Kredatusová.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA