Connect with us

Aktuality

Aj policajti z trnavského kraja sú už na Facebooku

Published

on

Reklama

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave dnes spustilo vlastnú stránku na Facebooku, kde bude verejnosti prinášať aktuálne informácie o udalostiach a svojej činnosti v rámci celého kraja.

„Po Krajských riaditeľstvách v Bratislave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach je Trnava šiestym riaditeľstvom, ktoré tento kalendárny rok spustilo vlastnú stránku na najsledovanejšej sociálnej sieti na Slovensku a vo svete, na Facebooku. Stránka má názov „Polícia SR – Trnavský kraj“,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Reklama

„Sledovatelia stránky sa každodenne prostredníctvom statusov dozvedia o aktualitách z celého kraja. Nebudú chýbať príspevky o činnosti príslušníkov Policajného zboru, ale taktiež ani o ich skutočnej práci či zaujímavých záľubách, ktorým sa vo svojom voľnom čase venujú. Polícia bude na stránke zverejňovať aj žiadosti o pomoc pre verejnosť. Každý, kto bude stránku sledovať, sa bude môcť zapojiť do pátrania po podozrivých, nezvestných a hľadaných osobách. V prípade, že bude disponovať užitočnými informáciami, bude mať možnosť ich promptne, rýchlo a jednoducho odoslať vo forme súkromnej správy. Takýto spôsob komunikácie sa Policajnému zboru už osvedčil pri existujúcich facebookových stránkach a prispel k vyšetrovaniu trestnej činnosti. Hlavnou stránkou Policajného zboru je stránka „Polícia Slovenskej republiky“ s takmer 200 000 fanúšikmi a 220 000 sledovateľmi,“ dodáva M. Kredatusová.

TS KR PZ v Trnave

Reklama

Populárne články