Úvod Aktuality Aj policajti z trnavského kraja sú už na Facebooku

Aj policajti z trnavského kraja sú už na Facebooku

REKLAMA

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave dnes spustilo vlastnú stránku na Facebooku, kde bude verejnosti prinášať aktuálne informácie o udalostiach a svojej činnosti v rámci celého kraja 묵향 32 txt 다운로드.

„Po Krajských riaditeľstvách v Bratislave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach je Trnava šiestym riaditeľstvom, ktoré tento kalendárny rok spustilo vlastnú stránku na najsledovanejšej sociálnej sieti na Slovensku a vo svete, na Facebooku 한글 무설치 다운로드. Stránka má názov „Polícia SR – Trnavský kraj“,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová 라이덴 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi

„Sledovatelia stránky sa každodenne prostredníctvom statusov dozvedia o aktualitách z celého kraja. Nebudú chýbať príspevky o činnosti príslušníkov Policajného zboru, ale taktiež ani o ich skutočnej práci či zaujímavých záľubách, ktorým sa vo svojom voľnom čase venujú Download the daredevil game Rhythm. Polícia bude na stránke zverejňovať aj žiadosti o pomoc pre verejnosť. Každý, kto bude stránku sledovať, sa bude môcť zapojiť do pátrania po podozrivých, nezvestných a hľadaných osobách Yomiri Nisekoi. V prípade, že bude disponovať užitočnými informáciami, bude mať možnosť ich promptne, rýchlo a jednoducho odoslať vo forme súkromnej správy 일본 추리 소설 다운로드. Takýto spôsob komunikácie sa Policajnému zboru už osvedčil pri existujúcich facebookových stránkach a prispel k vyšetrovaniu trestnej činnosti 친일 인명 사전 다운로드. Hlavnou stránkou Policajného zboru je stránka „Polícia Slovenskej republiky“ s takmer 200 000 fanúšikmi a 220 000 sledovateľmi,“ dodáva M Goddess of Athena War. Kredatusová.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA