Úvod Aktuality Aj Trnavský jarmok tento rok pre koronu zrušili

Aj Trnavský jarmok tento rok pre koronu zrušili

REKLAMA

Trnava v tomto roku preruší tradíciu a septembrový jarmok sa v krajskom meste neuskutoční. Dôvodom sú preventívne opatrenia na zamedzenie šírenia COVID-19 Free Windows xp.

Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky zakazuje usporadúvať hromadné podujatia s viac než sto návštevníkmi 빌리진 다운로드. Malý Rím tak príde o Tradičný trnavský jarmok, ktorý do centra mesta každoročne láka desaťtisíce domácich i ľudí z okolia. Tohtoročný september tak bude pre Trnavu netradičný Paint 3D download. Preventívne opatrenia na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19 by sa mali však postupne ďalej uvoľňovať a podľa predbežných informácií by mal byť postupne limit na maximálny počet osôb na podujatí zvýšený na tisíc Sublime Text3.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

 „Trnavčania tento rok síce nebudú môcť jarmočiť, ako boli zvyknutí, no radi by sme im to vynahradili iným programom. Sledujeme, ako sa situácia vyvíja, a sme pripravení vymyslieť vhodnú alternatívu v súlade s aktuálnymi opatreniami,“ povedal primátor Trnavy Peter Bročka 발리에서 생긴일 다운로드.

Zdroj a foto: trnava.sk, FB Mesto Trnava

REKLAMA