Úvod Kultúra Huslista Filip Jančík hral pre seniorov v Moravanoch nad Váhom

Huslista Filip Jančík hral pre seniorov v Moravanoch nad Váhom

REKLAMA

Plánoval slovenské turné, ale kvôli mimoriadnej situácii spôsobenej koronavírusom musel zostať doma. V posledných týždňoch preto koncertuje aspoň zo strechy auta nvda. Huslistovi Filipovi Jančíkovi tlieskali klienti Zariadenia pre seniorov v Moravanoch nad Váhom aj obyvatelia obce.

Netradičný koncert na netradičnom mieste a s netradičným repertoárom spring framework file. Filip Jančík dnes popoludní prekvapil publikum vlastnými úpravami známych filmových skladieb, ale aj zľudovelej piesne Čerešne.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Do Moravian nad Váhom prišiel na špeciálne upravenom aute, ktoré je zároveň pódiom Kung Fu Yo download. Seniori mu tlieskali z balkóna, ale vystúpenie si vypočuli aj obyvatelia obce.

Podobných koncertov má huslista, ktorý vystupoval s kanadskou speváčkou Avril Lavigne aj s Karlom Gottom, za sebou viacero 검은사막m 유니크 매크로 다운로드. Počas mimoriadnej situácie spôsobenej koronavírusom cestoval po Slovensku a svojou hudbou spríjemňoval ľuďom na sídliskách náročné chvíle Go piano. O takéto netradičné vystúpenia je však záujem aj po uvoľnení protiepidemických opatrení.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA