Hokej: Havrani na konte s víťazstvami i porážkami

Hokejisti mládežníckych kategórii HK Havrani Piešťany odohrali počas víkendu sériu zápasov, počas ktorých sa im darilo striedavo, vysoké víťazstvá striedali prehry. Mladší žiaci svoj zápas neodohrali, naopak ich starší rovesníci zdolali po tretinách 0:3, 2:3 a 2:4 domáce Levice 4:10. Hráčom ôsmeho ročníka sa na ľade Levičanov naopak nedarilo a po vyrovnanom úvode stretnutia prehrali 6:1. Kadeti hostili v Easton Arene tiež Levice a po dominantnom výkone, s výborne chytajúcou brankárkou Rišianovou a góloch Rychtárika, Mikócziho, Mačicu, Ďuriša a Smolku, zvíťazili 6:1. Kadeti cestovali aj do Nitry, kde na ľad vykorčuľovalo len 12 hráčov, najmä kvôli slabšej druhej tretine prehrali 6:0. Dorastenci nastúpili v dvoch zápasoch na ľade tímu HOBA Bratislava, prvý duel síce prehrali 7:1, v druhom však vybojovali cenný bod. Zápas skončil v riadnom hracom čase vďaka gólu Šimon Macháča v poslednej sekunde 3:3. Po predĺžení sa však z výhry 4:3 tešili Bratislavčania.

Mladší žiaci-odložené

Starší žiaci
7.ŠHT

Levice-HK HAVRANI 4:10(Ilončiak 2,Rabatin 2,Končír 2,Jurica 2,Takáč,Klapica)
(0:3,2:3,2:4)

Po veľmi disciplinovanom výkone,ktorý odzrkadľuje tvrdú drinu na trénigoch si chlapci pripísali zaslúžené víťazstvo.V branke nastúpil mladý brankár Lenďák a bol oporou.

Góly: 22:58 Kasala Martin, 30:49 Duchoň Adrián (Klepáč Adam), 44:09 Kasala Martin, 58:03 Ördögh Andrej, – 02:01 Takáč Ivan (Klapica Andrej, Maruna Ondrej), 12:13 Jurica Matej, 13:16 Končír Andrej (Putera Róbert, Ilončiak Timotej), 28:44 Ilončiak Timotej, 30:25 Ilončiak Timotej, 39:50 Končír Andrej (Takáč Ivan, Ilončiak Tomotej), 42:47 Jurica Matej, 44:00 Rabatin Rastislav (Končír Andrej), 46:38 Klapica Andrej (Maruna Ondrej, Takáč Ivan), 55:48 Rabatin Rastislav (Jurica Matej),

Zostava HK Havrani: Lenďák Alan – Jurica Matej, Bíly Alex Róbert, Adamčík Samuel, Končír Andrej, Rabatin Rastislav – Ilončiak Timotej, Masár Matej, Klapica Andrej, Maruna Ondrej, Takáč Ivan – Kolárik Dávid, Putera Róbert,

8.ŠHT
Levice-HK HAVRANI 6:1(Hussein)
(1:1,2:0,3:0)

Hráči podali bojovný výkon,ktorý však na súpera nestačil.Chýbalo viacero opôr a to rozhodlo o konečnom výsledku.
Góly:19:36 Ešek Samuel (Gellen Daniel), 27:35 Ešek Samuel (Drapák Samuel), 30:40 Ešek Samuel (Drapák Samuel, Gellen Daniel), 43:10 Gellen Daniel (Drapák Samuel, Ešek Samuel), 47:20 Drapák Samuel (Ešek Samuel, Gellen Daniel), 53:54 Gellen Daniel (Doboš Šimon, Ešek Samuel) – 01:23 Hussein Ali Simon (Vlha Matúš)

Zostava HK Havrani: Ferkodič Luca – Hussein Ali Simon, Kopún Jakub, Vlha Matúš, Gono Max, Sapák Maximilián – Neuner Filip, Klapicová Kristína, Filipčík Kristián, Líška Lukáš, Bacigál Patrik

1.LIGA KADETOV
HK HAVRANI-Levice 6:1(Rychtárik M 2,Mikóczi,Mačica,Ďuriš,Smolka)
(2:1,2:0,2:0)

Domáci kadeti v tomto bojovnom zápase dominovali vo všetkých činnostiach. Boli podporení výborným výkonom brankárky Rišianovej. V zápase sa presadili netradiční strelci.

Góly: 01:07 Mikóczi Alan (Rychtárik Matej, Ďuriš Martin), 03:45 Mačica Tomáš (Šimnová Kristína, Rychtárik Matejň PH1, 36:00 Rychtárik Matej (Gono Max, Šebáň Christofer), 37:54 Ďuriš Martin (Mikóczi Alan), 45:36 Rychtárik Matej (Hussein Ali Simon), 53:30 Smolka Adam (Vašura Adrián) – 15:42 Šebeštín Niko (Kriš Dominik, Štaubert Oskar)

Zostava HK Havrani: Rišianová Andrea – Smolka Adam, Kopún Jakub, Šimnová Kristína, Mačica Tomáš, Vašura Adrián – Rychtárik Matej, Hussein Ali Simon, Šebáň Christofer, Ďuriš Martin, Mikóczi Alan – Rychtárik Adam, Gono Max, Sapák Maximilián

HK Nitra-HK HAVRANI 6:0
(1:0, 4:0, 1:0)

Nitrania vyhrali tento zápas zaslúžene, ale hosťom v počte 12 hráčov patrí za výkon vďaka a nebyť slabších minút v druhej tretine, tak výsledok mohol byť priaznivejší.

1.LIGA DORASTU
HOBA Bratislava – HK HAVRANI 7:1(Less)
(1:0, 3:0, 3:1)

Veľmi slabý a odovzdaný výkon na domácich nestačil a tak sa z víťazstva tešili chlapci z HOBY.

HOBA Bratislava- HK HAVRANI 4:3 p.p(Danylenko,Adamčík,Macháč)
(0:0, 2:2, 1:1, 1:0)

Tento zápas sa už niesol zo strany hostí v oveľa bojovnejšom duchu ako sobotný a po vyrovnavajúcom góle v poslednej sekunde zápasu si odvážame cenný bod.