Úvod Koktail Deti zaujala príroda i technológie

Deti zaujala príroda i technológie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Testovanie žiakov 5. ročníka základných škôl, ktoré poznáme pod názvom „Monitor“, sa uskutočnilo v stredu 22. novembra. Ostatní žiaci druhého stupňa Základnej školy v Moravanoch nad Váhom sa zúčastnili branného turistického dňa na tému Komunikácia a orientácia v prírode a technológiách, ktorý sa konal pod záštitou Obce Moravany nad Váhom 천하무적 영화 다운로드. Branný deň prebiehal v malebnej prírode turistickej oblasti Bezovec a v Penzióne Bezovec. Ako prvú absolvovali žiaci prednášku na tému Ochrana prírody a ako sa správať v lese, ktorú zorganizovali lesníci z Lesov SR z Moravian nad Váhom 노래 mr 다운로드. Nasledovala prednáška od spoločnosti Lombard na tému Internet a dátové prenosy.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Prednáška spoločnosti Lombard pozostávala z dvoch častí – teoretickej, v ktorej sa deti dozvedeli čo je to internet, ako funguje a aké sú možnosti dátových prenosov 소아온 오디널 스케일 다운로드. Zaujímavosťou tejto časti bola ukážka fotografií pokládky podmorských optických káblov, ktoré spájajú kontinenty. Druhá časť bola praktická a deti sa v mohli dotknúť skutočného serveru či vyrobiť si vlastný ethernetový kábel, ale aj pochopiť ako funguje parabola na bezdrôtovej anténe či sledovať nasvietenie optického vlákna laserom vo viditeľnom spektre fifa 15 다운로드.

Najväčšej pozornosti sa tešila ukážka zvárania optických vlákien pomocou optickej 3D zváračky či meranie útlmu vlákna Plus token download. Priestor dostala aj prezentácia živej komunikácie medzi počítačom a PLC kontrolerom. Poučné dopoludnie plné nových informácií o prírode i technike ukončil chutný kotlíkový guláš 오토캐드 2012 한글판 다운로드.

-tn- Foto: -lombard.sk-

REKLAMA