Atletika: Výprava Slovenska úspešná na veteránskych majstrovstvách sveta, pomohli aj Piešťanci

Majstrovstvá sveta veteránov v atletike prebiehali v austrálskom Perthe od 26. októbra. Medzi viac ako 4000 pretekármi z 91 krajín malo zastúpenie aj Slovensko a súčasťou reprezentačnej výpravy boli aj Piešťanci Annemary Halmová a Edo Kučkovský. Posledný deň podujatia bol na pláne v nedeľu 6. novembra. Náš atlét bežal svoju obľúbenú disciplínu, ktorou je beh na 3000 metrov cez prekážky a dobehnúť sa mu podarilo na výbornom 8. mieste. Annemary Halmová pokračovala druhou disciplínou a to behom na 200 metrov, v ktorom sa umiestnila na 13. mieste. Osemčlenná výprava Slovenska, získala v Austrálii 2 strieborné medaily a sedem účastí vo finále, o dve z nich sa postaral práve Edo Kučkovský.