Úvod Súťaž Vstupenky na koncert Beáty Dubasovej vyhrávajú…

Vstupenky na koncert Beáty Dubasovej vyhrávajú…

REKLAMA
Mlyny

Na jeseň začína turné speváčok Beáty Dubasovej a Niky Karch pod názvom Sme také aké sme. V Piešťanskom Dome umenia vystúpia so svojou šou vo štvrtok 3. októbra o 19.00 h.

V našej súťaži mali dvaja šťastlivci možnosť vyhrať vstupenky na tento koncert. Správna odpoveď na súťažnú otázku: „Ako sa volal debutový album Beáty Dubasovej?“ znie: Beáta. Šťastie sa tentoraz usmialo na Beátu Urbancovú a Róberta Burika.

Linea Kryo

Turné speváčok dvoch generácií bude podľa organizátorov plné hudobných prekvapení a spojené s oslavou okrúhleho jubilea Beáty Dubasovej. Tá sa na domácej populárnej scéne výrazne presadila v druhej polovici 80. rokov. Svojimi hitmi a extravagantnou vizážou sa stala už na začiatku kariéry „tínedžerským idolom“, pričom veľkú popularitu si udržala aj počas 90. rokov.

Medzi jej najväčšie hity patria: Maznáčik, Účesy, Sme také, aké sme, Dievča z reklamy, Šumienky z Polomu, Za dverami mojej izby, Ten príbeh je preč, Vráť mi tie hviezdy, Cháp ma, 7 dní…

Piesne speváčky Niky Karch zazneli v éteroch niektorých slovenských rádií v roku 2010 a Nika si zaspievala aj na turné kapiel Desmod a Nazareth ako vokalistka. V televízii sa prvýkrát predstavila v relácii na STV – Legendy popu, v kolách venovaných Beáte Dubasovej a Karolovi Duchoňovi. Na základe tejto relácie vzniklo kamarátstvo, ktoré teraz vyvrcholí ich spoločným turné.

(red)

REKLAMA

KonverzacneKurzyNovyIJAV-400x300

REKLAMA