Úvod Koktail Najkrajším bicyklom Piešťan 2013 je Vlasta Mateja Rusnáka

Najkrajším bicyklom Piešťan 2013 je Vlasta Mateja Rusnáka

REKLAMA

Minulý víkend sa uskutočnil druhý ročník súťaže o Najkrajší bicykel Piešťan. Bol súčasťou Bercajglu a Lidožúru Fine Pang Fang. Zúčastnilo sa ho 25 súťažiacich.

Vlani sa prvý ročník konal vrámci kvetinového korza a zúčastnilo sa ho desať súťažiach 화산전생 텍본 다운로드. Tento rok ich bolo výrazne viac,  pričom účastníci  ukázali, že sú hrdí na svoje bicykle, bez ohľadu na to, či ide o prerábku, nový bicykel, alebo len vyslovene mestské „približovadlo“ Download atmega128. Súťaže sa tento rok zúčastnili aj ľudia bývajúci mimo Piešťan, čo organizátorov z OZ Pro Civitate potešilo.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Vybrať tie najkrajšie bicykle z pomedzi viacerých nádherných kúskov bolo viac ako ťažké 벨365 다운로드. Porota, v ktorej mal zastúpenie trnavský Peco bikes, OZ Pro Civictate a organizátori Lidožúru sa napokon zhodla, že najkrajším bicyklom pre tento rok je Vlasta Mateja Rusnáka z Piešťan 그날처럼 mp3 다운로드. „Je to bicykel, na ktorom sa vozil dedko a otec. Skončil na povali a bolo mi ho ľúto nechať ho tam len tak. Časť vecí som prerobil sám, ale striekanie som zveril odborníkom,“ hovorí Matej Rusnák o svojom Velamose, s ktorým ladil aj oblečením 원펀치 다운로드.

[singlepic id=47229 w=560 h=385 float=center]

Na druhom mieste skončila Elektra Eleny Vankovej z Veľkých Kostolian Fashion of Christ. Išlo taktiež o prerábku, kde najviac práce odviedol manžel pani Vankovej. Bicykel dostal názov Elektra podľa originálneho sedla.

[singlepic id=47234 w=560 h=385 float=center]

Tretie miesto získal Štefan Kubovčík z Hubiny s bicyklom Sparta 식품공전 2019 다운로드.

[singlepic id=47231 w=560 h=385 float=center]

Víťazov potešili ceny od partnerov súťaže trnavského Peco bikes, Bike Centra a Tulipana z Piešťan Download Angelic Magazine.

NAJKRAJŠÍ BICYKEL PODĽA ČITATEĽOV PNKY.SK

O tom, ktorý z bicyklov je najkrajší, môžete rozhodnúť aj vy Download the band band. Stačí ak dáte svoj hlas bicyklom v nasledujúcej galérii. Hlasovať sa dá z jednej IP adresy za každý bicykel raz. Hlasovanie bude ukončené 30. septembra a prví traja získajú ceny od partnerov súťaže. (V galérii sú zaradené iba bicykle, ktoré sa zúčastnili záverečného fotenia.)

HLASOVANIE BOLO UKONČENÉ

[nggallery id=2493]

-red-

REKLAMA