Connect with us

Súťaž

Súťaž o Naj rodinnú fotografiu

Published

on

Reklama
Reklama

Rodičia odfoťte sa so svojimi deťmi, spravte si peknú spomienku a vyhrajte. Ak do 25. júna pošlete do našej súťaže o Naj rodinnú fotografiu spoločnú fotku vašej rodiny, môžete vyhrať jazykový kurz, alebo profesionálne fotenie. Je len na vašej kreativite ako sa rozhodnete zaujať hlasujúcich, či využijete netradičnú kompozíciu, výrazy, alebo prostredie.

Ceny pre víťazov:

Rodina, ktorej fotografia získa najviac hlasov čitateľov získa Kurz angličtiny v hodnote 125 €. Cenu venuje Inštitút jazykov a vzdelávania Piešťany, ktorý je novootvorenou 31. pobočkou najväčšej vzdelávaco-prekladateľskej spoločnosti IJaV na Slovensku.
Dlhoročné skúsenosti a skvelý tím lektorov inštitútu  zaručujú vysoko kvalitné a profesionálne služby v oblasti výučby cudzích jazykov, PC kurzov, kurzov účtovníctva, či kurzov soft skills. IJaV poskytuje taktiež úradné a neúradné preklady z/do 40 svetových jazykov.
Kurzy sú pre všetky vekové kategórie, v ľubovoľnej začínajúcej úrovni. Prebiehajú skupinovo i individuálne. Všetky kurzy sa otvárajú od septembra 2012. Pri objednávke do konca júna získate uvádzacie 20% zľavy na kurzy angličtiny.

Reklama

Inštitút sídli na Kukučínovej 13 (vedľa hlavnej pošty) v Piešťanoch. Kontaktné údaje nájdete tu. 

Rodina, ktorej fotografia skončí na druhom mieste získa profesionálne rodinné fotenie v hodnote 100 €. Cenu venuje hug(o)photo agency – www.hugophoto.sk.

Súťažné podmienky:
Súťaž je určená pre rodiny s deťmi. Na súťažnej fotografii musí byť aspoň jeden z rodičov detí. Fotografie v rozlíšení 800×533 px sa do súťaže pridávajú pomocou online formulára, kde je potrebné uviesť názov fotografie, meno a kontaktné údaje. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že  je k nej máte  autorské práva. Zároveň dávate súhlas na voľné a bezodplatné použitie fotografií na propagáciu tejto súťaže. Vyhlasovateľ  súťaže nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie fotografií treťou stranou. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo nezverejniť a nepripustiť do súťaže nevhodné pohoršujúce fotografie.

Hlasovanie:
Víťazom sa stane autor, ktorý získa najviac hlasov od čitateľov portálu PNky.sk. Hlasuje sa kliknutím na hviezdičky pod náhľadom fotografie. Hlasovanie je obmedzené na jeden hlas pre jednu fotografiu z jednej IP adresy. Hlasovať môžete aj za viacej fotografií. Pre určenie víťaza je rozhodujúci počet hlasov a v prípade ich rovnosti je druhým kritériom hodnota získaných hviezdičiek danej fotografie.

Termíny:
Fotografie môžete posielať do 25. júna 2012, budeme ich priebežne zverejňovať (fotografia sa nezobrazí na stránke hneď, musíte počkať kým ju schváli administrátor). Hlasovanie za začína 13. júna a končí 30. júna. Následne vyhlásime víťaza súťaže.

HLASOVANIE UKONČENÉ:

[nggallery id=1726]

Populárne články