Connect with us

Súťaž

Rýchla súťaž o dva lístky na Nevyliečiteľných

Published

on

Reklama

Miestami bláznivá, miestami lyrická komédia Christophera Duranga rieši najmä medziľudské vzťahy. Dom umenia ju uvedie vo štvrtok 17. mája o 19.00 h a jeden z našich čitateľov na ňu vyhrá dve vstupenky.

[singlepic id=29308 w=320 h=240 float=right]Hrdinovia hry Nevyliečiteľní sú nespokojní so svojím životom, chcú dosiahnuť zmenu, zoznamujú sa na inzerát, riešia svoje problémy u psychoterapeutov, ktorí by potrebovali psychiatrickú pomoc možno viac ako oni sami. Hnacím motorom snaženia postáv je obrovská túžba po prekonaní odcudzenia, po zblížení, po nájdení opory v druhom, blízkom človeku.

Reklama

V réžii Michala Spišáka sa predstavia Csongor Kassai, Lenka Barilíková, Helena Krajčiová, Kamil Mikulčík, Viktor Horján.

Dnes už známu herečku Helenu Krajčiovú, držiteľku ceny Slnko v sieti za úlohu vo filme Pokoj v duši, si môžu piešťanskí diváci pamätať z jej hereckých začiatkov. Pôsobila v divadle, ktoré má svoju druhú domovskú scénu v Dome umenia a Piešťanci ju tu mohli vidieť napríklad v úspešnej komédii Tata, kde hrala spolu s Csongorom Kassaiom.

Reklama

Každý kto nám pošle meno divadla, v ktorom Helena Krajčiová začínala, bude zaradený do žrebovania o dva lístky na komédiu Nevyliečiteľní. Správne odpovede posielajte na adresu redakcia@pnky.sk. Uzávierka súťaže je 17. mája o 12.00 h.

-red-

Populárne články