Connect with us

Súťaž

Čitatelia PNiek môžu ísť na Festival Doda Šošoku zadarmo!

Published

on

Reklama

Medzinárodný jazzový festival, ktorý sa tento rok začne s Otvorením letnej kúpeľnej sezóny 1. júna, do Piešťan opäť prináša svetovú jazzovú špičku.

[singlepic id=29033 w=320 h=240 float=right]Otvárací večer bude patriť Saxy Girls a Big Bandu Petra Sovobodu (CZ), potom prídu do Kursalonu Lucia Lužinská a Boris Čellár Band, Soulmates, Ondrej Krajňák Trio a ďalší. Medzi slovenskou špičkou budú „hviezdiť“ i mladé talenty – Andreas Varady a David Hodek. Ako headlineri hlavného večera sa v sobotu 9. júna predstavia virtuóz na ústnu harmoniku Gregoire Maret (SCH/USA) a speváčka Jane Monheit (USA). Neodmysliteľnou súčasťou festivalu je Seredský Dixieland Band, ktorý ho tento rok uzavrie.

Reklama

Vďaka organizátorom zažijú štyria z našich čitateľov vybrané koncerty Festivalu Doda Šošoku zdarma. Každý, kto správne odpovie na otázku: „Ktorý ročník medzinárodného jazzového Festivalu Doda Šošoku sa koná od 1. do 10. júna v Piešťanoch?“ bude zaradený do žrebovania o dva lístky na koncert Saxy Girls a Petr Svoboda Big Band dňa 1. júna o 20,00 h v Dome umenia a ďalší dvaja získajú lístky na hlavný festivalový večer – Jane Monheit Band a Grégoire Maret Quartet v sobotu 9. júna o 20,00 h v Dome umenia.

Odpovede posielajte na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr 25. mája.

Reklama

Podrobný program festivalu nájdete na adrese: www.jazzpiestany.sk.

(red)

Populárne články