Úvod Novinky Zohnová: Doháňanie straty nás stálo veľa síl, nesmie sa to opakovať

Zohnová: Doháňanie straty nás stálo veľa síl, nesmie sa to opakovať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Presne na týždeň sa Čajky s Ružomberkom stretli v Diplomat aréne, tentoraz však zápas nedopadol podľa ich predstáv. Hráčky Piešťan opäť ukázali charakter, keď v poslednej štvrtine dokázali vyrovnať, v predĺžení im však chýbal kúsok šťastia a prehrali 82:84 pbvm90.dll. Najbližší zápas odohrajú v sobotu 3. februára na pôde tímu GOOD ANGELS Košice.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V tíme Čajok zavládlo tesne po zápase sklamanie 영화 베스트셀러 다운로드. Vzhľadom na vývoj zápasu v troch štvrtinách ich však môže tešiť aspoň to, že sa za nepriaznivého stavu po tretej časti nevzdali a dokázali dostať zápas do predĺženia tensof flow. K najlepším hráčkam Piešťan v zápase patrila česká legionárka Kateřina Zohnová, ktorá priebeh zápasu zhodnotila nasledovne: „Vedeli sme, že do toho pôjdu od začiatku 명량 영어자막 다운로드. Úvod stretnutia nám ušiel, nehrali sme dostatočne agresívne. Potom sme celý zápas doháňali stratu, čo nás stálo veľa síl. So šťastím v závere sme dokázali zápas dostať do predĺženia scx-1360 driver. Tam sme opäť porobili zbytočné chyby, čo Ružomberok využil a nás to stálo víťazstvo.“

Piešťanky si pred stretnutím boli dobre vedomé aktuálnej sily ružomberského tímu a chceli produktívne individuality Ellenbergovú a Walkerovú eliminovať 일곱개의 대죄 1기 다운로드. To sa im však vôbec nepodarilo. „Vedeli sme, že Ružomberok sa opiera o výkony dvoch Američaniek a dôkladne sme sa na ne pripravovali. Na palubovke sme si s nimi nevedeli rady a dali nám zbytočne veľa bodov 프로듀스101 보름달 다운로드. To sa už v ďalších zápasoch nesmie opakovať. Takisto nám v závere chýbal trošku kľud vo vypätých situáciách. To sa nám v poslednej dobe príliš nedarí,“ skonštatovala Kateřina Zohnová os x 10 6.

V nadstavbovej časti sa Čajky stretnú s Ružomberkom ešte jedenkrát 동경표류일기 다운로드. Dá sa však predpokladať, že na seba narazia aj v semifinále play-off extraligy, ktoré bude tento rok enormne vyrovnané a veľmi zaujímavé.

„Myslím, že v ďalších zápasoch už to nebude o špeciálnej príprave na súpera Sunnyside downloads. Bude to o eliminovaní chýb a úspešnejší bude ten tím, ktorý ich urobí menej,“ povedala Zohnová.

Tréneri v sobotnom stretnutí nemohli naplno využiť mladú pivotku Rebeku Mikulášikovú, ktorej dôraz pod košom v určitých fázach hry Čajkám chýbal. 18-ročnú reprezentantku trápil pár dní pred stretnutím opuch operovaného kolena, neabsolvovala tréning a hoci sa jej stav v deň zápasu trochu zlepšil, tréneri ju pre istotu šetrili a odohrala len 13 minút.

-Piešťanské Čajky-

REKLAMA