Šport
Ženy pretekali aj v novej kategórii Bikiny
Majstrovstvá Slovenska vo fitness, bodyfitness, kulturistike a bikiny žien sa uskutočnili v sobotu 21. mája v Dome umenia v Piešťanoch. K ženám sa pridali aj muži kategórii fitness.
[singlepic id=13913 w=320 h=240 float=left]Novinkou vrámci majstrovstiev Slovenska bola kategória bikiny, ktorá je určená pre ženy a dievčatá s prirodzene peknou postavou športovkyne, ktoré uprednostňujú zdravý zdravotný štýl a ktoré sa venujú akejkoľvek športovej aktivite. Podľa pravidiel tejto disciplíny sú prioritou symetrické telesné proporcie, estetický a zdravý vzhľad tela s estetickou úpravou pokožky, vhodného líčenia a úpravy vlasov. Porotcovia hodnotili základné postoje a chôdzu.
Pozrite si fotogalériu Jána Gala:
[nggallery id=747]

-
Novinky2 týždne ago
Farmári vo štvrtok opäť pred Priorom. Novinkou budú šúľance a lokše
-
Aktuality2 týždne ago
O dva týždne v Piešťanoch Vidiek, Heľenine Oči, či Polemic – oslavovať sa bude aj 910. výročie prvej písomnej zmienky o meste
-
Aktuality2 týždne ago
Seniori z Piešťan promovali na Univerzite tretieho veku v Bratislave
-
Aktuality2 týždne ago
Tradičné umelecké remeslá štartujú už tento piatok