Úvod Šport Začal predpredaj lístkov na zápas s Dunajskou Stredou, fanúšikovia vytvorili iniciatívu

Začal predpredaj lístkov na zápas s Dunajskou Stredou, fanúšikovia vytvorili iniciatívu

REKLAMA
Skola Rakovice

V stredu 19. augusta príde do Piešťan v rámci pohárového zápasu súper z Dunajskej Stredy. Piešťany  tak v druhom kole po mnoho rokoch privítajú elitného súpera, ktorý je v tomto roku považovaný za najväčšieho vyzývateľa Slovana Bratislava v boji o celkový triumf 세이부축구 다운로드.

Rezervácia vstupeniek prebieha na stránke pfkpiestany.sk až do nedele. V pondelok medzi 10 až 20. hodinou si fanúšikovia môžu prísť vyzdvihnúť rezervované vstupenky 카카오 게임 다운로드. Ostatné sú k dispozícii v predpredaji počas utorka a stredy. Viac informácii na webe klubu 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Predstavitelia Dunajskej Stredy zatiaľ nespresnili či sa chystajú fanúšikovia zo Žitného ostrova.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

S iniciatívou vytvoriť kotol prišla skupina miestnych fanúšikov z Piešťan a okolia, ktorí chcú počas zápasu vytvoriť kotol, ktorý bude slušne a vytrvalo fandiť a vytvorí tak v hľadisku „dvanásteho hráča“ 아이언맨3 자막 다운로드. Na čele iniciatívy stojí Filip Foltýn, ktorý na sociálnej sieti vytvoril udalosť, kde pozýva do kotla všetkých záujemcov o fandenie – vrátane malých i veľkých ebsi 동영상 다운로드. „S kamarátmi sme dostali nápad, že zorganizujeme kotol a poženieme hráčov za dobrým výsledkom. Boli by sme radi, keby si aj ty prišiel do kotla, zavolal svojich kamarátov a spolu by sme vytvorili atmosféru, ktorú by hráči určite ocenili,“ píše sa na pozvánke.Klub PFK Piešťany zasponzoroval túto iniciatívu kúpou bubna a rapkáčov.

Prezident futbalového klubu sa na zápas teší. ,,Týmto by som rád pozval všetkých nadšencov futbalu alebo športu, aby si našli cestu na štadión a prišli povzbudiť našich hráčov v boji o čo najlepší výsledok,“ hovorí Ján Stachura. Do tretieho kola Slovnaft Cupu postúpi víťaz stretnutia. Po prípadnej remíze  po 90 minútach budú nasledovať pokutové kopy.

Zdroj: Tlačová správa – PFK Piešťany

REKLAMA