Úvod Šport Vodné pólo: Piešťanci boli na košických drakov krátki

Vodné pólo: Piešťanci boli na košických drakov krátki

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany sú v novom súťažnom ročníku účastníkmi extraligy. V úvodnom kole v sobotu 22. októbra privítali na kúpalisku EVA družstvo ŠKP Modrí Draci Košice, ktoré minulý rok obsadilo v extralige štvrté miesto Download Cadian 3D. Favorizovaní Košičania náš tím porazili v pomere 18:6.

Úvodný gól zápasu strelili hostia z Košíc, ale v tretej minúte vyrovnával domáci Filo Little Mermaid in the corner. To bolo však zo strany mladého domáceho družstva na dlhú dobu všetko. Nasledovala séria piatich gólov hostí a po prvej štvrtine bol stav stretnutia 1:6 댄스 타운 다운로드. Súper z Košíc bol fyzicky lepšie pripravený a hráčom kúpeľov nič nedaroval. Po dvoch štvrtinách vyhrávali modrí draci už 9:2 a o víťazovi zápasu bolo v podstate rozhodnuté Seoichu program. Až v poslednej štvrtine sa podarilo domácim rozdiel v skóre aspoň znížiť na rozdiel piatich gólov v pomere 6:13, ale favorit z Košíc šnúrou piatich gólov uzavrel stav stretnutia na 6:18 pre hostí ftk imager. V neprospech piešťancov hovorí aj počet vylúčených. Kým Košice mali len troch vylúčených, tak domáci až sedem.

Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Góly KVP: 2-J Download across the universe. Berlanský, 1-Baranovič, N. Kozmér, Filo, Pieter

Zostava KVP: Klampár, Mladý – Stančík, Polák, Bebjak, N. Kozmér, J 윈도우8 iso 다운로드. Berlanský, Baranovič, Kozák, Filo, Pieter, Adamkovič, A. Berlanský.