Úvod Novinky Vodné pólo: Muži sú v nadstavbe na víťaznej vlne, zdolali Žilinu i...

Vodné pólo: Muži sú v nadstavbe na víťaznej vlne, zdolali Žilinu i Topoľčany

Dompek Pizza 2021

Muži KVP Kúpele Piešťany po základnej časti extraligy obsadili konečnú siedmu priečku a v súťaži pokračujú v skupine o 5. – 8 Download the dart editor. priečku. Nadstavba odštartovala 18. marca zápasom proti Žiline v nováckom bazéne. Domácim družstvom boli Žilinčania, ktorí mali v prvej polovici stretnutia miernu prevahu a viedli po druhej štvrtine 4:3, naše družstvo postupne preberalo iniciatívu a počas tretej štvrtiny stav otočili v náš prospech, v poslednej časti hry kontrolovali mierny náskok a nakoniec sa radovali z víťazstva 안드로이드 다중 다운로드.

Druhý zápas 25.3. odohrali v topoľčianskom bazéne, kde zvyknú domáci potrápiť každého. Začiatok bol podobný ako so Žilinou, keď na ukazovateli skóre svietil nerozhodný stav 3:3 jackson. Druhá polovica bola opäť v našom podaní lepšia a postupne sme zvyšovali náskok, hlavne počas poslednej štvrtiny a zaslúžene sme zvíťazili 9:5 movie company.

Buenos pizza  burger
PN Taxi

Cieľom v nadstavbe je posunúť sa v tabuľke vyššie ako po základnej časti a zabojovať o celkové piate miesto, čím by sme obhájili naše postavenie zo Slovenského pohára Free mp3new quick download. Naše mladé mužstvo má na to všetky predpoklady, veď sú to vekom takmer všetci ešte juniori a kadeti, dokonca už nastupujú i hráči z družstva starších žiakov, čo je veľkým prísľubom do nasledujúcich ročníkov, čoho potvrdením je i priebežná druhá priečka v juniorskej lige Netmarble Sudden Attack.

Výsledky KVP v nadstavbe:

18.3.
VK Žraloci Žilina – KVP Kúpele Piešťany 7 : 9 /0:0, 4:3, 2:4, 1:2/
Góly Piešťany : Berlanský J 소규모 아카시아 밴드 다운로드. 2, Kozmér 2, Baranovič 2, Filo 2, Pieter 1

25.3.
Pirana SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany 5 : 9 /1:1, 2:2, 1:2, 1:4/
Góly Piešťany : Berlanský J ld플레이어 다운로드. 3, Filo 2, Pieter 2, Stančík a Baranovič 1