Úvod Novinky Vodné pólo: Mladé Slovenky na ME v Novom Sade nesklamali

Vodné pólo: Mladé Slovenky na ME v Novom Sade nesklamali

REKLAMA

Súčasťou ženskej juniorskej reprezentácie Slovenska, ktorá sa od 20. do 28. augusta zúčastnila Majstrovstiev Európy vo vodnom póle v srbskom Novom Sade, boli aj hráčky, alebo odchovankyne klubu KVP Kúpele Piešťany 카카오톡 백업 다운로드. Tím Slovenska obsadil v celkovom hodnotení spomedzi 16 družstiev slušné deviate miesto.

Zľava: Petra Stručková, Barbora Baranovičová, Tamara Kolářová a Monika Sedláková
Zľava: Petra Stručková, Barbora Baranovičová, Tamara Kolářová a Monika Sedláková

Slovenky mohli skončiť aj lepšie, ale o umiestnenie v najlepšej osmičke ich pripravil smolný osemfinálový zápas proti Veľkej Británii, ktorý dievčatá prehrali o jeden gól 일도리 다운로드. Do záverečnej nominácie sa dostali aj 4 hráčky z Piešťan.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Brankárka Petra Stručková sa zúčastnila už tretieho veľkého podujatia, keď po ME v Baku v roku 2015 a minuloročných ME v holandskej Goude sa tréneri SR do tretice mohli spoľahnúť na jej výkony aj v Srbsku Download an earlier version of unity. Ďalšou skúsenou hráčkou vo výbere SR bola Barbora Baranovičová, ktorá sa podobne ako Petra Stručková zúčastnila tiež tretích ME, keď po Baku a Goude patrila medzi najskúsenejšie hráčky vo výbere SR v Novom Sade 유튜브 국가 차단 다운로드. „Bára“ je v súčasnosti hráčkou talianskeho klubu Aquachiara Napoli.

Ďalšie dve účastníčky turnaja sú ročníkovo mladšie hráčky piešťanského klubu Tamara Kolářová a Monika Sedláková (Monika je odchovankyňou KVP Komárno, ale nakoľko Komárno nemá ženské vodné pólo, tak je dlhodobo hráčkou KVP Piešťany), ktoré na veľkom podujatí ME zažili svoju premiéru Naver Dictionary app. Všetky dievčatá svojimi výkonmi na ME nesklamali a vzorne reprezentovali KVP Kúpele Piešťany a Slovensko v zahraničí.
Výsledky SR základne skupine:
SR – Turecko 18:9
SR – Španielsko 4:21, pozn., neskorší Majster Európy
SR – Izrael 11:7

Osemfinále:
SR – Veľká Británia 7:8

Skupina o 9 – 12 miesto:
SR – Bulharsko 31:7
SR – Izrael 11:6

-jk-

REKLAMA