Úvod Aktuality Má váš pes registráciu a správne kontaktné údaje? Radšej si to skontrolujte

Má váš pes registráciu a správne kontaktné údaje? Radšej si to skontrolujte

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pracovníci piešťanského Útulku Regionálneho centra Slobody zvierat sa okrem starostlivosti o zvieratá v ich zariadení, podieľajú tiež na odchyte zabehnutých zvierat 댄스 타운 다운로드. Zaberá im to množstvo času, avšak ešte viac času a problémov spôsobuje, pokiaľ odchytené zvieratá nie sú riadne označené a hľadanie majiteľa sa stáva pomaly detektívnou prácou Seoichu program.

„Je už dennou realitou odchyt zabehnutých psíkov buď nami, alebo mestskou políciou a hľadanie ich majiteľov, s čím strávime veľa času ftk imager. Ak nie sú psíkovia označení, alebo čipovaní, pátranie po majiteľovi nám zaberie ešte viac času,“ hovorí Ľubomíra Báleková z Útulku Piešťany Download across the universe.  Žiaľ stáva sa, že aj v prípade, ak sú psi čipovaní, nie sú registrovaní, alebo majú neplatné telefónne číslo.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Chceme požiadať majiteľov, aby si skontrolovali u príslušného veterinára registráciu čipu a kontakt 윈도우8 iso 다운로드. Ak psík nie je čipovaný, treba napísať na obojok telefonický kontakt na majiteľa,“ odporúča Ľ. Báleková.  Majitelia psov, ktorí ich neprihlásia do evidencie, sa dopúšťajú podľa zákona  upravujúceho podmienky držania psov priestupku 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드. Rovnako si však spôsobujú problém pri hľadaní psa ak nemajú správne kontaktné údaje, alebo registráciu. Ako upozorňuje šéfka Útulku Piešťany aj im to sťažuje prácu, takže je pre všetkých lepšie, dať si veci do poriadku gta San andres apk download.

-th- Foto: -lb-

REKLAMA