Úvod Šport Vodné pólo: Piešťanské hráčky vyhrali turnaj Delfina Deutschland Cup 2017

Vodné pólo: Piešťanské hráčky vyhrali turnaj Delfina Deutschland Cup 2017

Zľava: tréner Peter Julíny, Teličiaková, Grežďová, Hrebíková, Kozáková, Stručková, Bojnová, Budková, Klampárová, Fándliová, Fedorková, Kolárová, Spodný rad zľava: Sedláková, Mešterová, Doktorová
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas posledného víkendu 10. až 12. marca sa v nemeckom meste Chemnitz konal druhý ročník kvalitne obsadeného turnaja dievčat Delfina Deutschland Cup 2017 vo vodnom póle 맥 os 모하비 다운로드. Podujatie určené pre hráčky narodené v roku 2002 a mladšie prilákalo niekoľko tímov z Nemecka, Českej republiky a zúčastnil sa ho aj tím KVP Kúpele Piešťany Lune's Pharmacy. Mladé hráčky z Piešťany cestovali do Nemecka v neľahkej pozícii obhajcu prvenstva z minulého roka, no nakoľko sa tento rok turnaja zúčastnilo až 7 tímov, obhajoba sa pred samotným začiatkom turnaja javila ako veľmi náročná úloha 7-zip. Piešťanské športovkyne podali vynikajúce výkony a zdarne obhájili majstrovský titul.

V prvom zápase v piatok večer nastúpili mladé Piešťany proti tímu SSC Esslingen jsp url image. Zápas sa od začiatku vyvíjal v prospech Piešťan, keď súpera prevýšili vo všetkých činnostiach a celý zápas sme vyhrali jednoznačne v pomere 17:3 sapjco3.dll 다운로드. Sobotňajší program bol pre naše hráčky najbohatší, keď sme odohrali až tri zápasy. V prvom zápase sme nastúpili proti výberu Českej republiky Sheed it twice. Ani v tomto zápase sme nenechali nič na náhodu, keď sme súperovi dovolili streliť iba jeden gól a celý zápas sme vyhrali v pomere 13:1. Len hodinu po odohratí prvého zápasu boli naše hráčky opäť pripravené k ďalšiemu zápasu proti výberu spolkovej krajiny Severné Porýnie – Westfálsko (NRW) a do tretice sme boli opäť úspešní a celý zápas sme vyhrali jednoznačne 14:3 oracle 10g linux.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po odohratí týchto troch zápasov nám v ceste do vytúženého finále stál posledný súper z Južného Westfálska, kde naše dievčatá v túžbe po roku si opäť zahrať finále tohto turnaja nenechali nič na náhodu a zápas vyhrali 17:6 Instagram profile. V nedeľňajšom finále nastúpili hráčky z Piešťan proti domácim hráčkam SC Chemnitz, ktoré podobne ako Piešťanky na ceste do finále nestratili ani bod, a tak sa opakovalo finále z minulého roka, keď presne pred rokom Piešťany vyhrali až po tuhom boji 아발로 왕국의 엘레나 다운로드. Tohoročné finále malo nakoniec jednoznačný priebeh a Piešťanky svojho súpera vôbec nešetrili a celý zápas vyhrali jednoznačne 18:4. Výsledok je o to prekvapujúcejší, že dievčatá z Chemnitzu sú v mládežníckych kategóriách Majstrom Nemecka a v kategórii žien sú účastníkom nemeckej Bundesligy 신나는 힙합 다운로드. Týmto výsledkom mladé vodné pólistky vzorne reprezentovali piešťanský šport v zahraničí začo im patrí poďakovanie.

Výsledky Piešťan:
SSC Esslingen – KVP Kúpele Piešťany 3:17 (1:7.1:3,0:6,1:1)
Góly: 6.Kolárová, 3.Sedláková, 2.Hrebíková, Bojnová, 1.Budková, Grežďová, Fedorková, Klampárová

Česká republika – KVP Kúpele Piešťany 1:13 (0:5,0:6,0:0,1:2)
Góly: 3.Sedláková, Kolárová, 2.Budková, Fedorková, 1.Hrebíková, Grežďová, Kozáková

Výber Severné Porýnie – KVP Kúpele Piešťany 3:14 (0:5,0:4,3:3,0:2)
Góly: 7.Kolárová, 3.Sedláková, 2.Fedorková, 1.Grežďová,Kozáková

Výber Južné Vestfálsko – KVP Kúpele Piešťany 6:17 (1:3,1:7,2:7,2:0)
Góly: 9.Kolárová, 2.Hrebíková, Kozáková, Sedláková, 1.Budková, Sedláková

SC Chemnitz – KVP Kúpele Piešťany 4:18 (0:3,2:6,0:9,2:0)
Góly: 8.Kolárová, 3.Sedláková, 2.Budková, Kozáková, Klampárová, 1.Hrebíková

Zostava Piešťan: Stručková, Hrebíková, Budková, Grežďová, Kozáková, Sedláková, Fedorková, Kolárová, Klampárová, Bojnová, Doktorová, Mešterová, Fándliová, Teličiaková, tréner Peter Julíny

-Text a foto: KVP Piešťany-

REKLAMA