Úvod Šport Martin Pospíšil: „Nitra nám nedá nič zadarmo.“

Martin Pospíšil: „Nitra nám nedá nič zadarmo.“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Úvodnými štvrťfinálovými zápasmi dnes štartuje play-off slovenskej basketbalovej extraligy žien. Súperom Piešťanských Čajok je BKM Junior UKF Nitra a séria na dve víťazné stretnutia štartuje už dnes o 18:00 hodine v Diplomat aréne Dossana Download.

Podľa papierových predpokladov sú jednoznačným favoritom Piešťanské Čajky a očakáva sa, že si vybojujú postup do semifinále 윈도우10 1703 다운로드. Nitra je však veľmi húževnatý tím a kožu rozhodne nepredá lacno. „Je super, že vo štvrťfinále hráme proti Nitre. Družstvo spod Zobora má jednu vec, ktorú obdivujem – nikomu nedaruje nič zadarmo Free download of Aquaman. Síce má mladý a nie až tak skúsený tím, ale hrajú aktívne a sú agresívne v súbojoch, čo je pre nás veľmi dobré. Neočakávam nič jednoduché, ale máme väčšiu kvalitu a samozrejme chceme túto sériu zvládnuť,“ povedal pred začiatkom štvrťfinálovej série s Nitrou tréner Čajok Martin Pospíšil Angelbell download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čajky neúspech v nedeľnom finále CEWL hodili za hlavu a sústredili sa už len na začiatok vyraďovacích bojov. Odhodlanie zvládnuť kľúčovú časť sezóny v kádri vicemajsteriek rozhodne nechýba a prvým krokom bude úspešne zvládnuť sériu s Nitrou 그대에게 다운로드. „Do štvrťfinále s Nitrou ideme s jasným cieľom vyhrať. Dáme do toho všetko a veríme, že uhráme čo najlepšie zápasy. Nitra je však veľmi rýchle družstvo 네이트 판 동영상 다운로드. Ma šikovné mladé hračky, ktoré dokázali v extralige už párkrát zvíťaziť. Musíme byť hlavne koncentrované a hrať náš basketbal,“ povedala pred dnešným stretnutím Rebeka Mikulášiková, pre ktorú bude mať štvrťfinálová séria zvláštny náboj, nakoľko je odchovankyňou práve nitrianskeho basketbalu 은지원 160 다운로드. „Beriem to, ako každý iný zápas. Budem hrať tak, ako viem a dúfam že pomôžem k tímovému víťazstvu,“ zakončila talentovaná basketbalistka Čajok Download the book simulator.

Vstupenky na stretnutie si môžete zakúpiť v čase od 11:00 do 14:00 v reštaurácii Diplomat aréna, alebo od 16:30 v pokladni. Cena vstupeniek na zápasy play-off sú 3 eurá Bluetooth download. Deti do 12 rokov majú vstup zadarmo.

-Piešťanské Čajky-

REKLAMA