Úvod Šport Vodné lyžovanie: Zuzana Oravcová absolútnou majsterkou Slovenskej a Českej republiky

GM Dental Zubar

V dňoch 21. až 23. augusta sa uskutočnili spoločné Majstrovstvá Slovenskej republiky a Českej republiky vo vodnom lyžovaní v kategórii dospelých Download Blue Note. Športovci Klubu vodného lyžovania a vodných športov Piešťany boli úspešní a získali 4 zlaté, 7 strieborných a 3 bronzové medaile a veľa osobných rekordov 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드.

Zuzana Oravcová svojimi výkonmi získala titul absolútnej majsterky  Slovenskej a Českej republiky v kategórii ženy Hdd regenerator. V mužskej kategórii titul získal Marek Mlynek z klubu vodného lyžovania AŠK Inter Bratislava. Historicky tak prvý krát išli oba tituly na Slovensko Pezna download.

Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Medailové umiestnenia MSR dospelých: Oravcová Zuzana ( 1. miesto- triky, slalom, skoky, kombinácia), Oravcová Ester ( 2.miesto- triky, slalom, skoky, kombinácia), Rybárová Klára (3 Automatic tee store. miesto- triky, slalom) , Masár Adam ( 2. miesto – skoky), Oravec Peter ( 3. miesto- skoky, 2.miesto- kombinácia), Oravec Ivan (3. miesto- triky).

Piešťanský klub úspešne reprezentovali aj  Lea Horňáková (5. miesto triky), Samuel Oravec (4.miesto- skoky, kombinácia, 7. miesto- slalom, triky), Marián Današ ( 4. miesto -slalom, 6. miesto- skoky, kombinácia, 8.miesto triky, ), Jakub Oravec ( 5. miesto triky, 9. miesto slalom) a Mário Stanček (6. miesto triky,10. miesto slalom).

Najmladšia pretekárka Sofia Shuster získala v priebehu sezóny limit na účasť na týchto majstrovstvách a vybojovala svojim osobným rekordom krásne 4. miesto v trikoch.

Posledný augustový týždeň absolvujú pretekári Majstrovstvá SR v juniorských kategóriách a finále Slovenského pohára. Tieto preteky sa mali uskutočniť v Piešťanoch, ale pre nízku hladinu vody boli presunuté do Blatného pri Pezinku.