Úvod Šport Víkend na Ahoji patril lyžovaniu na tráve, Piešťanci úspešní

Víkend na Ahoji patril lyžovaniu na tráve, Piešťanci úspešní

REKLAMA
Mlyny

Počas horúceho víkendu sa na Ahoji uskutočnil Svetový pohár FIS žiakov v lyžovaní na tráve. Napriek horúčave sa pretekári z Čiech, Slovenska, Rakúska a Talianska preháňali po zjazdovke vo vysokých rýchlostiach. Domácim sa darilo v slalome aj v obrovskom slalome. Adam Masár obsadil v kategórii U16 dvakrát prvé miesto, rovnako v oboch disciplýnach v kategórii U14 zvíťazil Alex Jánoška. 

IMG_0288_resize

Domoss jesen 2019

Celkové výsledky

Slalom:

U14 Ženy
1 BÍLÁ Martina CZE (1) 22.45 (2) 24.73 47.18
2 ABRAHÁMOVÁ Šárka CZE (2) 23.08 (1) 24.54 47.62 0.44
3 VACKOVÁ Nikol CZE (3) 25.72 (3) 47.95 1:13.67 26.49

U14 Muži
1 JÁNOŠKA Alex SVK (1) 20.90 (1) 22.37 43.27
2 MARTINELLI Alessandro ITA (3) 23.11 (2) 24.34 47.45 4.18
3 LIBARDONI Nikolo ITA (4) 23.53 (3) 25.14 48.67 5.40
4 SOMMAVILLA Enrico ITA (5) 23.80 (4) 25.88 49.68 6.41
5 IVÁNEK Pavel CZE (6) 24.07 (5) 26.06 50.13 6.86
6 FÜLÖP Tim AUT (7) 28.15 (6) 28.75 56.90 13.63
7 KREJČÍ Vojtěch CZE (2) 22.70 (7) 59.11 1:21.81 38.54

U16 Ženy
1 RONNAU Franziska GER (1) 22.97 (1) 23.94 46.91
2 FRIČOVÁ Nikol SVK (2) 23.63 (2) 24.85 48.48 1.57
3 STEFFANOVÁ Terezie CZE (3) 25.93 (4) 27.21 53.14 6.23
4 GASPERI Ambra ITA (4) 51.42 (3) 26.61 1:18.03 31.12
5 NOVAK Lena AUT (5) 1:05.21 (5) 51.20 1:56.41 1:09.50

U16 Muži
1 MASÁR Adam SVK (1) 20.38 (1) 21.56 41.94
2 BORÁK Jan CZE (3) 22.30 (2) 23.13 45.43 3.49
3 MACHÚ Filip CZE (2) 22.27 (3) 23.23 45.50 3.56
4 SCHLÖGL Roland AUT (5) 23.24 (5) 30.53 53.77 11.83
5 TALOS Fabio AUT (7) 27.60 (4) 30.24 57.84 15.90
6 BEDŘICH Petr CZE (4) 22.79 (6) 36.14 58.93 16.99

U10 Ženy
1 KORYNTOVÁ Aneta CZE (1) 18.54 (1) 19.08 37.62
2 KASALOVÁ Natálie CZE (2) 18.96 (3) 20.58 39.54 1.92
3 HETFLEISCH Tina AUT (3) 19.27 (2) 20.43 39.70 2.08
4 JEŽOVÁ Anna CZE (5) 20.01 (4) 21.97 41.98 4.36
5 FREGONA Giorgia ITA (4) 19.83 (6) 22.65 42.48 4.86
6 SUCHÁ Tatiana SVK (6) 20.45 (5) 22.47 42.92 5.30

U10 Muži
1 MUNZAR Jakub CZE (1) 16.83 (1) 17.89 34.72
2 LORANZI Luka ITA (2) 17.74 (2) 18.06 35.80 1.08

U12 Ženy
1 STLOUKALOVÁ Sára CZE (3) 25.47 (1) 41.68 1:07.15
2 GRASSI Giorgia Rosita ITA (2) 25.13 (2) 53.53 1:18.66 11.51

U12 Muži
1 KNOR Aleš CZE (2) 21.80 (1) 23.67 45.47
2 RUFFINONI Luka ITA (3) 22.39 (2) 23.92 46.31 0.84
3 CERENTIN Roberto ITA (5) 24.99 (3) 25.27 50.26 4.79
Neklasifikovaní:
Diskvalifikovaní – 1. jazda (3)
BERTAGNO Maicol ITA Gate 13
BOŘEK Adam CZE Gate 10

Obrovský slalom:

U12 Ženy
1 REJCHRTOVÁ Eliška CZE (1) * 23.30 (1) * 24.54 47.84
2 ČERNICKÁ Anna CZE (2) * 24.94 (3) * 26.85 51.79 3.95
3 STLOUKALOVÁ Sára CZE (3) * 25.33 (2) * 26.50 51.83 3.99
4 GRASSI Giorgia Rosita ITA (4) * 26.10 (4) * 27.10 53.20 5.36
5 SÚKUPOVÁ Kristína SVK (5) * 1:01.27 (5) * 1:10.49 2:11.76 1:23.92

U12 Muži
1 KNOR Aleš CZE (1) * 22.26 (1) * 22.74 45.00
2 ČERNICKÝ Jakub CZE (2) * 23.26 (3) * 24.05 47.31 2.31
3 RUFFINONI Luka ITA (3) * 23.88 (2) * 23.56 47.44 2.44
4 BOŘEK Adam CZE (4) * 24.46 (4) * 24.49 48.95 3.95
5 GALLER Alex ITA (5) * 25.84 (5) * 25.18 51.02 6.02
6 CERENTIN Roberto ITA (6) * 25.98 (6) * 26.07 52.05 7.05
7 ŠVORC Kristián SVK (9) * 53.79 (7) * 29.36 1:23.15 38.15

Neprišli do cieľa – 2. jazda (2)
BERTAGNO Maicol ITA (7) * 27.08
MACHÁČEK Max SVK (8) * 29.01

U14 Ženy
1 ABRAHÁMOVÁ Šárka CZE (1) * 31.84 (1) * 33.30 1:05.14
2 BÍLÁ Martina CZE (2) * 32.96 (2) * 34.57 1:07.53 2.39
3 VACKOVÁ Nikol CZE (3) * 37.65 (3) * 38.73 1:16.38 11.24

U14 Muži
1 JÁNOŠKA Alex SVK (1) * 29.61 (1) * 31.07 1:00.68
2 MARTINELLI Alessandro ITA (3) * 32.89 (2) * 33.75 1:06.64 5.96
3 LIBARDONI Nikolo ITA (4) * 33.61 (3) * 34.38 1:07.99 7.31
4 SOMMAVILLA Enrico 2003 Men ITA (5) * 33.89 (4) * 34.62 1:08.51 7.83
5 IVÁNEK Pavel CZE (6) * 34.71 (5) * 35.33 1:10.04 9.36
6 GOSETTI Elia ITA (7) * 39.27 (6) * 36.70 1:15.97 15.29
7 FÜLÖP Tim AUT (8) * 39.46 (7) * 38.74 1:18.20 17.52

Diskvalifikovaný – 1. jazda (1)
ŠICKO Samuel SVK Gate 15
Neprišiel do cieľa – 2. jazda (1)
KREJČÍ Vojtěch CZE (2) * 31.07

U16 Ženy
1 RONNAU Franziska GER (1) * 29.33 (1) * 31.11 1:00.44
2 FRIČOVÁ Nikol SVK (2) * 30.65 (2) * 31.47 1:02.12 1.68
3 GASPERI Ambra ITA (3) * 32.42 (3) * 33.97 1:06.39 5.95
4 NOVAK Lena AUT (5) * 39.29 (4) * 40.95 1:20.24 19.80
5 STEFFANOVÁ Terezie CZE (4) * 32.92 (5) * 1:14.21 1:47.13 46.69

U16 Muži
1 MASÁR Adam SVK (1) * 28.83 (1) * 28.86 57.69
2 BEDŘICH Petr CZE (2) * 29.40 (3) * 30.72 1:00.12 2.43
3 BORÁK Jan CZE (3) * 29.80 (2) * 30.60 1:00.40 2.71
4 SCHLÖGL Roland AUT (5) * 30.80 (4) * 31.48 1:02.28 4.59
5 MACHÚ Filip CZE (4) * 30.02 (6) * 32.37 1:02.39 4.70
6 STEVEN Davare ITA (6) * 31.38 (5) * 31.73 1:03.11 5.42
7 TALOS Fabio AUT (8) * 35.22 (7) * 35.98 1:11.20 13.51

Diskvalifikovaný – 2. jazda (1)
KEZNIKL Dominik CZE (7) * 31.48 Gate 11

-lt-

REKLAMA