Úvod Novinky Veslovanie: L. Babač na MS druhý v B-finále

Veslovanie: L. Babač na MS druhý v B-finále

REKLAMA

Slovenský reprezentant vo veslovaní Lukáš Babač z Piešťan napokon na tohtoročných majstrovstvách sveta vybojoval ôsme miesto, keď skončil druhý v B-finále GearFit Manager.


Na Floride v oblasti Sarasota-Bradenton sa v prípade Lukáša lámal chlieb v semifinále href tag. Mal ho rozbehnuté viac ako dobre, veď tri štvrtiny trate viedol. „Bohužiaľ nevyšlo podľa mojich predstáv. Po dlhom vedení mi na posledných 250m jednoducho došli sily chocolate. Bol to jeden z najťažších pretekov mojej kariéry, začiatok aj priebeh preteku bol z mojej strany slušný, no na konci som už nevládal udržať tempo s postupujúcimi pretekármi,“ konštatoval piešťanský veslár po preteku na svojej facebookovej stránke Download Alice.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

B – finále, teda súboj o 7. až 12. miesto bolo na programe v piatok 29. septembra. Lukáš v ňom mal za súperov pretekárov z Mexika, USA, Maďarska, Poľska  a Chorvátska Windows 7 sp1. Takmer celú dvojkilometrovú trať vesloval na druhom mieste, iba po tretej päťstovke bol tretí, v závere sa však opäť dostal na druhú priečku za víťazného Alexisa Lopeza Garciu z Mexika ms 오피스 2010 한글판 다운로드. „Nebol to síce výsledok, v ktorý som dúfal, ale ide sa ďalej. Ďakujem vám všetkým za podporu!“ vyjadril sa po pretekoch L. Babač wingset.
-th- Foto: FB L. Babač

REKLAMA