Úvod Novinky Veslovanie: Kontrolné preteky vyhral Piešťanec Richard Vančo

Veslovanie: Kontrolné preteky vyhral Piešťanec Richard Vančo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 16. apríla sa aj za účasti veslárov VK Sĺňava Piešťany v Bratislave na Zemníku uskutočnili kontrolné preteky, organizované Slovenským veslárskym zväzom 초청장 서식 다운로드. Aj pri neúčasti najlepšieho slovenského veslára, Piešťanca Lukáša Babača, prvenstvo v mužskej kategórii putovalo do Piešťan, keď Lukáša dokonale zastúpil Richard Vančo 종말의 세라프 자막 다운로드.

946401_419018841538585_1317748987_n[1]Lukáš uprednostnil štart na I 가십걸 시즌1 다운로드. kole svetového pohára v talianskom Varese, kde testoval svoju výkonnosť medzi ťažkými skifármi. Richard Vančo si na kontrolné preteky odskočil z Prahy, kde sa od začiatku februára pripravuje spolu s veslármi zo Slávie Praha 괌 지도 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Richard sa stal celkovým víťazom mužskej kategórie, keď sa mu podarilo vyhrať obe jazdy, druhý skončil veslár z VK Šintava, tretie a štvrté miesto patrilo opäť naším veslárom, Marošovi Slobodovi a Matúšovi Vančovi 신나는 힙합 다운로드. Šiesty skončil Ondrej Kovačovič, o miesto pred ním dovesloval piešťanský odchovanec Matej Šmída reprezentujúci VŠK FTVŠ UK.

Medzi juniormi obsadil Roman Šandor šieste miesto for you. V kategórii dorastencov štartovali iba piešťanskí veslári, z nich si najlepšie počínal Pavol Taraba, za ním skončil Filip Huba a Martin Spanakis vst 다운로드. Medzi dorastenkami suverénne vyhrala Viktória Zrúttová, na štvrtom, piatom a šiestom mieste skončili Nina Masariková, Emma Kelemenová a Klára Držiková. Výsledky Piešťancov sú sľubným začiatkom začínajúcej sa sezóny 50가지 그림자.

-mv-

REKLAMA