Connect with us

Novinky

Vedenie havranov odvolalo oboch trénerov

Published

on

Reklama
Reklama
Vedenie hokejového klubu ŠHK 37 Piešťany odvolalo po nedeľnom prehratom zápase v Poprade trénerskú dvojicu Leo Gudas – Jozef Krišák. Správu zverenili havrani dnes, v utorok 1. februára na svojej web stránke. Predstavitelia ŠHK 37 Piešťany už s novými trénermi rokujú, budú známi v krátkom čase. 
 clanok_9363
Havrani sa od polovice decembra nachádzajú v hlbokej kríze a desať kôl pred koncom základnej časti sa ocitli na deviatom, barážovom mieste s dvojbodovou stratou na ôsmy Martin. Práve dlhodobo neuspokojivé výsledky sú dôvodom, prečo v tíme havranov trénerské duo skončilo. „Po dlhodobej, od decembra prehlbujúcej sa nelichotivej situácie A-mužstva, sme sa po nedeľnom prehratom zápase v Poprade rozhodli vymeniť trénerov. Nie je to jednoduché, ani príjemné rozhodnutie pretože obaja tréneri spravili pre klub veľmi veľa práce. Nie sme úplne presvedčení, že je to práve ich vinou, no nejaký impulz sme museli urobiť. V tejto situácii je to najrýchlejšie a dúfam, že aj najefektívnejšie riešenie. S novými trénermi už rokujeme a verím, že sa v najbližších hodinách dohodneme a budeme ich môcť oficiálne predstaviť,“ povedal prezident ŠHK 37 Piešťany Jaroslav Lušňák a zároveň poďakoval odchádzajúcim trénerom za odvedenú prácu pri mužstve. „Obom trénerom za odvedené služby ďakujeme a prajeme im všetko dobré do ďalšieho života.“
_MG_9836 lego gudas w
Leo Gudas nahradil v decembri 2014 na trénerskej lavičke Romana Sýkoru. Jozef Krišák pôsobil ako asistent pri oboch hlavných tréneroch. V podobnej situácii v minulej sezóne, dokázali mužstvo naštartovať a priviedli ho do play-off.
Zdroj: www.shk37piestany.sk, autor: Tomáš Horký, ilustr. foto: archív, M. Petlák

Populárne články