Úvod Šport Váh bude patriť veslárom

Váh bude patriť veslárom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas víkendu 12. a 13. mája sa Váhu v Piešťanoch uskutoční už tridsiaty ročník tradičnej veslárskej regaty o Pohár SNP m4s. Počas dvoch dní budete môcť sledovať súboje takmer troch stoviek pretekárov od najmladších až po veteránske kategórie Download the Cultshow Saga Collection.

„V minulom roku sme regatu opäť dostali na úroveň, ktorú sme chceli dosiahnuť a počet 300 pretekárov dáva našej snahe za pravdu mr one day. Program regaty zahŕňa všetky vekové kategórie – od najmladších žiakov až po veteránske ročníky. Našim zámerom nebolo a ani nie je vytvoriť z regaty vrcholnú súťaž elít svetového či európskeho veslovania 레지던트 이블3 다운로드. Cieľom nášho snaženia je pripraviť dva dni plné krásnych súbojov pre všetkých, ktorým veslovanie prirástlo k srdcu – od žiačikov cez mladé nádeje národných reprezentácií až po veteránov a všetkých priaznivcov nášho krásneho športu autoset. Verím, že počasie bude taktiež naklonené a spoločne sa všetci stretneme na tejto tradičnej regate,“ povedal Miroslav Škulec, riaditeľ regaty 원산지관리사 기출문제 다운로드.
Na veslárov čaká trať dlhá 1750 m so štartom pri Krajinskom moste a cieľom na lodenici. Žiacke a veteránske kategórie absolvujú trať 1000 m a jej štart je na úrovni Veternej ulice 안드로이드 자막 다운로드. V sobotu sa zápolenia začínajú o 10:30 h v nedeľu už o 9:00 h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Autor: inf

REKLAMA