Úvod Šport Váh bude patriť rýchlostným kanoistom. Medzinárodnú juniorskú regatu budú Piešťany hostiť naposledy

Váh bude patriť rýchlostným kanoistom. Medzinárodnú juniorskú regatu budú Piešťany hostiť naposledy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas nasledujúcich dvoch víkendov bude Váh v Piešťnaoch patriť rýchlostným kanoistom. Od piatku 24. do nedele 26. mája sa uskutoční 33 wet air line. ročník Medzinárodnej juniorskej regaty, na ktorej sa predstavia pretekári z Európy i vzdialenejších krajín. Toto vysoko hodnotené podujatie sa v Piešťanoch uskutoční naposledy Download the app again. Od budúceho roka sa sťahuje do novovybudovaného areálu rýchlostnej kanoistiky Zemník v Bratislave. Prvý júnový víkend sa uskutoční 59. ročník Pohára SNP Switch rom download.

Medzinárodná juniorská regata bude hostiť výpravy zo 14 krajín najmä z Európy, výnimkou však nebudú ani vzdialenejšie krajiny ako napríklad Hongkong 유닉스 다운로드. Podujatie je určené top pretekárom od 14 do 23 rokov, ktorí majú jedinečnú šancu zmerať si sily v silnej konkurencii na začiatku pretekárskej sezóny powertts. Usporiadatelia predpokladajú účasť okolo 250 pretekárov. Početné zastúpenie budú mať aj mládežnícki reprezentanti Slovenska.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V piatok sa môžete tešiť na kráľovskú disciplínu na 1000 m Download Corerrow x4. V sobotu zase na preteky na 500 m trati. V nedeľu preteky vyvrcholia na najrýchlejšej a divácky najatraktívnejšej trati na 200 m. Finálové jazdy vždy začínajú v popoludňajších hodinách 강아지똥 다운로드. Podujatie je organizované Slovenkou kanoistikou, sekciou hladkých vôd, pričom technické zabezpečenie poskytuje domáci klub Kajak-Kanoe Piešťany, o Speedplate offline download. z..

V prípade, že vás zaujímajú vodné športy, určite nevynechajte toto podujatie, ktoré je výnimočné tým, že sa na budúci rok sťahuje na iné miesto 사조영웅전 2003 다운로드. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke: http://regatta.canoe.sk/ Fantastic Planet download.

Prvý júnový víkend Pohár SNP

Druhým podujatím bude 59. ročník Pohára SNP, ktoré sa uskutoční hneď v nasledujúci víkend, teda v dňoch 1. – 2. júna 2019. Preteky sú zaradené do prestížneho Slovenského pohára rýchlostnej kanoistiky – celoročnej bodovacej súťaže.

Usporiadatelia predpokladajú účasť všetkých slovenských klubov a približne 350 pretekárov. Súťaž je určená predovšetkým kategóriám do 18 rokov, ale už tradične sa jej zúčastnia aj seniori a veteráni, pre ktorých súťaž predstavuje skvelú možnosť porovnať sa so svojou slovenskou konkurenciou.

V sobotu sa uskutočnia preteky na 1000 m a v nedeľu na 500 m. Hlavný program je doplnený o závody mladších pretekárov (do 12 rokov), vždy s hromadným štartom na 2000 m (sobota, nedeľa), 1000 m (nedeľa). Najmladšie deti do 9 rokov si zapretekajú na trati 200 m (krpec cup) v oba dni taktiež s hromadným štartom.

Obe podujatia sa uskutočnia na rieke Váh v blízkosti areálu Lodenice Piešťany.

Klub Kajak-Kanoe Piešťany, o.z. ďakuje sponzorom a podporovateľom, bez ktorých by preteky nebolo možné opakovane usporadúvať na najvyššej možnej úrovni. Preteky finančne podporili Trnavský samosprávny kraj a OOCR Rezort Piešťany. Vecné dary a dlhodobú podporu klubu poskytli Jantex s.r.o., Nadácia X-BIONIC SPEHERE, Nadácia Jána Korca, TZBtech s.r.o., VEMICA, s.r.o., Rink.sk s.r.o., Slovenský vodohospodársky podnik š.p., AONE NUTRITION spol. s r. o., a DRUMET, s.r.o..

-red- Zdroj: TS Kajak-Kanoe Piešťany, o.z.

REKLAMA