Úvod Šport V ŠK Kajak Moravany bilancovali úspešnú sezónu a rozdávali ocenenia

V ŠK Kajak Moravany bilancovali úspešnú sezónu a rozdávali ocenenia

REKLAMA
Esesko

Utorok 21. január 2020 bol v športovom klube KAJAK Moravany nad Váhom dňom rekapitulácie roku 2019. Všetci členovia sa stretli na slávnostnom vyhodnotení sezóny 2019, pričom bolo odovzdaných hneď niekoľko ocenení Rune's Children.


Najúspešnejšou kanoistkou sa stala kadetka Sabína Gallová, ktorá si v sezóne 2019 často merala sily so staršími pretekárkami a pravidelne si prinášala medailové umiestnenia 민물장어의 꿈 다운로드. Vo svojej kategórii počas celého roka nenašla premožiteľku. Sabína Gallová je zaradená na základe svojich výsledkov do juniorskej reprezentácie Slovenska pre rok 2020 Tomb Raider.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kajakárom roka 2019 sa stal Eliáš Zachar, ktorý je už dlhodobo členom mládežníckeho reprezentačného družstva Slovenska a na pretekoch sa umiestňuje na popredných miestach 세븐나이츠 누적 다운로드.

Skokanom roka 2019 sa stala Alexandra Mináriková, ktorá vďaka svojmu zodpovednému prístupu k tréningom a maximálnemu nasadeniu na nich urobila v roku 2019 najväčší pokrok vo svojej výkonnosti v klube ms Office 2016. Alexandra bola pre tento rok tak isto zaradená do mládežníckej reprezentácie Slovenska.

Ocenenie za najlepšiu zimnú prípravu si prevzala juniorka Emma Bednárová One.

Medzi tých najlepších v klube sa už tradične zaradila aj kanoistka Lucia Valová, ktorá v sezóne 2019 získala 5. miesto na Majstrovstvách Európy juniorov a zúčastnila sa Európskych olympijských hier v Minsku OneWord. Tohto roku si oficiálne prvýkrát zmeria sily v ženskej kategórii, pričom sa pokúsi získať miestenku na seniorské medzinárodné podujatia.

Športovcom sezóny Richard JahodaNajväčším ocenením v klube ŠK KAJAK je putovný pohár Športovec sezóny, pričom meno oceneného každý rok pribúda na putovnom pohári 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Pre rok 2019 sa ním stal Richard Jahoda, ktorý si vďaka svojim výsledkom vypádloval účasť na Olympijských nádejách, ktoré sa v roku 2019 konali na bratislavskom Zemníku naver streaming videos. Richard robí z roka na rok veľké pokroky a veríme, že sa mu podobne bude dariť aj v roku 2020.

Ocenení boli aj všetci najmenší pretekári – prípravkari Kristián a Tomas Prekopoví, Hanka Radošinská, Alicka Mináriková, Miška Valová, Sárka Prekopová, Michal Matejík, Oskar Gallo, Ami, Hanka a Adam Radwan, Lea Zacharová, Matej Kupec a Leo Šebo, ktorí možno raz, ako ich starší kamaráti, budú písať dejiny klubu 조공다 다운로드.

„Sezóna 2019 bola pre nás veľmi vydarenou. Deti v klube vytvorili skvelý priateľský kolektív, navzájom sa podporujú a pomáhajú si. Toto nás teší niekedy viac ako získané umiestnenia, pretože presne o toto sme sa v klube usilovali. Som rád, že po dlhých náročných sezónach z časti prevzal vedenie klub môj najstarší syn Filip, ktorý pred pár rokmi tiež patril medzi tých najlepších na Slovensku. Som rád, že máme trénera, ktorý vie byť deťom aj kamarát a učí ich nielen ako byť čo najrýchlejší, ale že v živote sú aj dôležitejšie veci, ako je víťazstvo za každú cenu. Naše plány do budúcna sú prosté… aby sa deti a ich rodičia u nás cítili dobre a užívali si spoločné chvíle. Dúfam, že nám všetkým bude zdravie slúžiť a vychováme ešte nejedeného dobrého športovca,“ skonštatoval v príhovore predseda klubu Igor Valo.

TS ŠK Kajak Moravany

REKLAMA