Úvod Šport V Kálnici chystajú najväčší bicyklový festival na Slovensku

V Kálnici chystajú najväčší bicyklový festival na Slovensku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novinkou na tohtoročnom BikeFeste budú preteky v Dual Pumptracku. Je to jedno z lákadiel, ktoré môžu tento rok prilákať do bike parku v Kálnici rekordný počet návštevníkov a súťažiacich Download Canon mp3.

bike

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

BikeFest 2014 sa uskutoční od 30 noise meter app. mája do 1. júna v Dema bikeparku Kálnica. Na testovanie je pripravených približne tristo bicyklov. V nedeľu o 11.00 hod. sa bude konať obľúbený Kellys BikeFest Maratón mmd 다운로드. Pripravené budú 3 maratónske trate – 8 km, 30 km, 49 km.

Pumptrackové preteky sú už tradične prvým súťažným podujatím BikeFestu Watman download. Tento rok však organizátori pripravili aj ďalšiu lahôdku – Dual Pumptrack.

Dvaja pretekári sa postavia na štart stredoeurópskeho unikátu – pumptracku s dvoma identickými, bok po boku vedúcimi stopami plnými vĺn Download the document viewer. Či ich jazdci najrýchlejšie prekopírujú, pozatláčajú alebo poskáču, je na nich. Aby sa organizátori uistili, že na tejto trati nikto nebude používať pedále, zoberú mu na štarte reťaz Download Acronis True Image 2018.

Okrem toho čaká na návštevníkov mnoho špecializovaných disciplín, v ktorých môžu preukázať svoje schopnosti i vytrvalosť.

Viac info na bikefest.sk lg전자 펌웨어 다운로드.

[youtube]http://youtu.be/BNBQmPjytBA[/youtube]

(inf)

REKLAMA

FDS2014_banner700x600_def1

REKLAMA