Úvod Šport Turistov pribúda, na Jesenný pochod HP ich prišiel rekordný počet

Turistov pribúda, na Jesenný pochod HP ich prišiel rekordný počet

Už 35. ročník obľúbenej turistickej akcie navštívilo 757 turistov. Spolu so svojou jarnou verziou prekonali všetky doterajšie pochody z Hlohovca do Piešťan – dohromady sa ich zúčastnilo neuveriteľných 1 641 ľudí Linux ftp folder.

Boli medzi nimi milovníci turistiky každého veku. Od predškolákov až po 80-ročného Vladimíra Svrčeka z Bratislavy, ktorý absolvoval najdlhšiu trasu 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Merala 35 kilometrov a viedla z Hlohovca cez Ovčiu skalu, Havran, Čertovu pec do Piešťan. Spolu ju prešlo iba 42 turistov. Väčšina si totiž vybrala 22 km dlhú cestu z Hlohovca na Havran Silicon Valley Season 4. Informoval o tom František Miklovič z KST Hlohovec.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Dodal, že mimoriadne potešujúca je účasť najmenších detí. Všetci oficiálne registrovaní boli peší turisti, ale prišlo aj 27 cykloturistov keynote version.

Mierne problémy s orientáciou spôsobila tabuľa pod Lomcom, ktorú niekto umiestnil na okraj poľa pri ceste z Hlohovca. Nápis na nej upozorňuje, že chodník lesom je zrušený a treba pokračovať cez pole, okolo oplotenia novej zvernice a napokon po starej čerešňovej aleji k Havranu 펀치 드렁크 러브 다운로드. Týmto zmiatol turistov, ktorí chodník lesom poznali a na jar ho aj využili. Niektorí tak použili cestu poľom, cez nepokosený slnečnicový lán a niektorí išli tak, ako si to pamätali z jari – lesným chodníkom Download Bad Piggies.

Zdroj: KST Hlohovec

REKLAMAijav-ucto

 

REKLAMA