Úvod Novinky Triatlonista Ondrej Kubo mal v Afrike nehodu, odniesla si to kľúčna kosť

Triatlonista Ondrej Kubo mal v Afrike nehodu, odniesla si to kľúčna kosť

REKLAMA

Piešťanec Ondrej Kubo sa pred niečo vyše týždňom v juhoafrickom Kapskom Meste postavil na svoj prvý štart v rámci Svetového pohára v triatlone a získal v ňom solídne 42 shapes. miesto. Následne pokračoval v príprave na juhu Afriky, avšak nebude na ňu spomínať najlepšie. Včera mal nehodu na bicykli a skončil s prasknutou kľúčnou kosťou a značnými odreninami, ktoré bude musieť riešiť plastický chirurg 두시탈출 컬투쇼 다운로드.

Týždeň dozadu písal pred pretekom na svoj facebookový profil: „Držte palce, nebude to vôbec ľahké Windows 10 trial. Dúfam, že sa mi podarí udržať v nejakej plaveckej skupine, aby som mal väčšie šance bodovať. Na štarte nebudem jediný Slovák. V elite bude štartovať aj Marek Smetana a v age-group zvyšok 3NT – Trinity triathlon team Bratislava z výpravy v Afrike.“ Po preteku nebol so 42 free horoscopes. miestom úplne spokojný, keď problém videl hlavne v plávaní. Celkovo za víťazom Richardom Murrayom z JAR časom 57:32 zaostal o niečo viac ako päť minút 알라딘 애니메이션 자막 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Triatlonový tím Trinity triathlon team Bratislava, za ktorý Ondrej preteká, zostal do 23. februára na sústredení na juhu Afriky. Pre Piešťanca však skončilo predčasne 에어클래스 다운로드. V nedeľu 18. februára mal pri tréningu na bicykli nehodu, pri ktorej si praskol kľúčnu kosť a značne poškodil kožu na ramene a prsiach. „Išiel som po hlavnej ceste a auto mi nedalo prednosť, tak som do neho napálil coc. Ten náraz si nejak extra nepamätám. Hlavne bol problém, že na ceste bolo veľmi veľa skla a som si roztrhal ruku. Mám prasknutú kľúčnu kosť, ale tá je v pohode, s tou netreba robiť nič 카카오톡 백업 다운로드. Druhý problém je, že mám dosť roztrhanú kožu na ramene a na prsiach, takže to mi musia vyčistiť a zašiť,“ povedal nám o svojom stave Ondrej 일도리 다운로드. Podľa jeho ďalších slov ho tento zákrok čaká dnes, keďže včera už mal plastický chirurg na Constantiberg Medi-clinic plno.

Prajeme skoré uzdravenie a šťastný návrat domov Download an earlier version of unity.

 

 

-th- Foto: FB Ondreja Kuba

REKLAMA