Úvod Koktail Medzi nami – o téme slovenského pôrodníctva sa bude hovoriť aj v...

Medzi nami – o téme slovenského pôrodníctva sa bude hovoriť aj v Piešťanoch

REKLAMA

V utorok 20. februára si budete môcť v Piešťanoch opäť pozrieť film Medzi Nami a následne diskutovať s režisérkou Zuzanou Límovou a predsedníčkou organizácie Ženské Kruhy, Zuzanou Kriškovou o téme slovenského pôrodníctva jsp url image.

Na jeseň minulého roka sa zo slovenských médií začala valiť vlna vášnivých diskusií vyvolaných novo vzniknutým filmom Medzi nami od režisérky Zuzany Límovej sapjco3.dll 다운로드. Ide o dokument zachytávajúci bežnú pôrodnícku prax v slovenských pôrodniciach, výpovede žien o svojich pocitoch počas pôrodu, ale aj výpovede lekárov a pôrodných asistentiek, ktoré naznačujú ich názor na súčasný systém zdravotnej starostlivosti o rodiace ženy Sheed it twice.

„Skôr než som mala možnosť tento dokument vidieť, intenzívne som sledovala články, blogy, rozhovory a online diskusie žien aj odborníkov, v každej skupine boli zástancovia oboch protipólov vyhrotenej diskusie oracle 10g linux. Táto téma sa ma silno dotýka, nielen preto, že som trojnásobná matka, rodila som každé dieťa v inej pôrodnici a čo-to som už z prostredia pôrodných sál odpozorovala. Ako laktačná poradkyňa sa často stretávam s mladými matkami v prvých týždňoch po pôrode, keď sú ich zážitky ešte čerstvé Instagram profile. Veľakrát som už videla veľké slzy, veľký zármutok a sklamanie, ublíženie a frustráciu, keď sa rozhovorili o svojom pôrode. Je mi veľmi ľúto, že sa to takto bežne deje a práve preto si myslím, že film Medzi nami je veľmi dôležitý pre otvorenie diskusie,“ pozýva Markéta Vartíková zo skupiny Sprievodca materstvom Piešťany 아발로 왕국의 엘레나 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi

Ak vás téma zaujíma M. Vartíková napísala o nej viac vo svojom článku Medzi nami: treba o tom hovoriť 신나는 힙합 다운로드.

-red-

REKLAMA