Úvod Novinky Triatlon: Slovakman štartuje v Piešťanoch už tento víkend

Triatlon: Slovakman štartuje v Piešťanoch už tento víkend

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Štrnásty ročník Slovakmana 226, čo je prvý dlhý triatlon na Slovensku, sa uskutoční už túto sobotu 6.augusta na piešťanskej Lodenici Plus token download. Podujatie je jediným so štatútom Majstrovstiev Slovenskej republiky v dlhom triatlone a súčasťou FORD CZECHMANTOUR 2016.

IMG_8116_resizeSúťažiaci v rámci neho absolvujú 3,8 km plávanie, 180 km cyklistika a 42,2 km beh 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Záujemcovia si môžu vyskúšať aj Piešťanskú sedmičku – beh na 7 km – jeden okruh bežeckej trate Slovakmana. Účastníci sa mohli prihlasovať do polovice júla a ich prezentácia sa koná už v piatok popoludní Download The cruel angel Teze. Samotné preteky začínajú už v sobotu ráno od 7,00 h štartom jednotlivcov, štafety odštartujú o 10 minút neskôr. Predpokladaný príchod prvých trialonistov do cieľa je o 15,30 h day day. Vyhlásenie výsledkov naplánovali organizátori na 23,10 h.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Po trase bude niekoľko občerstvovacích zastávok a jedno z motivačných pódií umiestnia aj na Kolonádovom moste 고독한 미식가 시즌5 다운로드.

1_905
1_9131_914Víťazom minulročného dlhého triatlonu Slovakman 226 v Piešťanoch sa stal už sedemnásť rokov v Čechách a na Slovensku v tejto disciplíne neporazený Petr Vabroušek, uvidíme, kto v tomto roku získa zlato, pretože v zozname účastníkov Vabroušek nefiguruje Mid 24 o'clock download.

-red-, Zdroj: www.slovakman.sk, foto: archív PNky

 

REKLAMA