Úvod Šport Trávite čas aktívne? Vyplňte dotazník o športe v Piešťanoch

Trávite čas aktívne? Vyplňte dotazník o športe v Piešťanoch

surface 3 복구 이미지 다운로드

Dotazník bude podkladom ku Koncepcii rozvoja športu, ktorá stanoví samospráve ciele v oblasti rozvoja pohybových aktivít. Týka sa každého, kto chce aktívne tráviť čas v Piešťanoch www 드라마 다운로드.

„Mesto Piešťany pripravuje Koncepciu rozvoja športu na území mesta. Aby sme získali čo najviac informácií, podkladov a na základe nich spracovali materiál pre skvalitnenie rozvoja športu, pozývame vás k spolupráci, aby aj široká verejnosť spolurozhodovala o budúcnosti športu v našom meste,“ uvádza radnica na svojej web stránke 드래곤 길들이기 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Dotazník je do 4. júna prístupný na tejto adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSRYR_LH2KupTDiZOBw7GWR5tqn_p47CIvGxLzmPA1To62xg/viewform

Na májovom zasadnutí mestského zastupiteľstva primátor Peter Jančovič informoval, že radnica pripravuje Koncepciu rozvoja športu v spolupráci s odborníkmi zo stálej konferencie Piešťany 2034 – mesto bez stresu 얼티메이커 다운로드. Zatiaľ sa na nej nepodieľajú zástupcovia Asociácie športových klubov Piešťany (AŠK PN), ktorá združuje 14 tunajších športových organizácií a už niekoľko rokov sa venuje rozvoju najmä mládežníckeho športu WonderBoy. Primátor prisľúbil, že v ďalšej fáze budú o koncepcii diskutovať aj s nimi.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA