Úvod Šport Trávite čas aktívne? Vyplňte dotazník o športe v Piešťanoch

Trávite čas aktívne? Vyplňte dotazník o športe v Piešťanoch

REKLAMA
Knebl
surface 3 복구 이미지 다운로드

Dotazník bude podkladom ku Koncepcii rozvoja športu, ktorá stanoví samospráve ciele v oblasti rozvoja pohybových aktivít. Týka sa každého, kto chce aktívne tráviť čas v Piešťanoch www 드라마 다운로드.

„Mesto Piešťany pripravuje Koncepciu rozvoja športu na území mesta. Aby sme získali čo najviac informácií, podkladov a na základe nich spracovali materiál pre skvalitnenie rozvoja športu, pozývame vás k spolupráci, aby aj široká verejnosť spolurozhodovala o budúcnosti športu v našom meste,“ uvádza radnica na svojej web stránke 드래곤 길들이기 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Dotazník je do 4. júna prístupný na tejto adrese: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSRYR_LH2KupTDiZOBw7GWR5tqn_p47CIvGxLzmPA1To62xg/viewform

Na májovom zasadnutí mestského zastupiteľstva primátor Peter Jančovič informoval, že radnica pripravuje Koncepciu rozvoja športu v spolupráci s odborníkmi zo stálej konferencie Piešťany 2034 – mesto bez stresu 얼티메이커 다운로드. Zatiaľ sa na nej nepodieľajú zástupcovia Asociácie športových klubov Piešťany (AŠK PN), ktorá združuje 14 tunajších športových organizácií a už niekoľko rokov sa venuje rozvoju najmä mládežníckeho športu WonderBoy. Primátor prisľúbil, že v ďalšej fáze budú o koncepcii diskutovať aj s nimi.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba