REKLAMA

Posledný augustový týždeň sa uskutočnili tenisové Majstrovstvá Slovenska družstiev na rôznych miestach podľa jednotlivých vekových kategórii 명탐정 코난 16기 다운로드. Dorastenky TK Kúpele Piešťany hrali v Poprade odkiaľ priniesli bronzové medaile. Mladšie žiačky si so súperkami zmerali sily na domácej antuke a vybojovali nečakané bronzové medaile Centos svn.

V prvom kole čakal piešťanské mladšie žiačky súboj s tímom TK Mladosť Košice 활기찬 배경음악 다운로드. Domácim sa podarilo zvíťaziť tesne 4:3, pričom výsledok dosiahli vďaka úspechu v záverečných štvorhrách, keď po dvojhrách prehrávali 2:3 s3 데이터 다운로드. Piešťanské družstvo tvorila osmička Nina Kováčiková, Stella Izabela Švorcová, Soňa Depešová, Aneta Polačiková, Lucia Gulánová, Viktória Julínyová, Gabriela Somoano a Eliška Ella Gáliková 오버쿡 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Ďalšou prekážkou pre domáce hráčky bolo družstvo TK Žilina. Piešťankám však tento súboj vyšiel a vyhrali hladko 6:1.

Vo finále ich tak čakala favorizovaná Nitra 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Hráčky TK Slávia SPU nezostali nič dlžné svojej povesti a do domácich sa zakusli viac ako poriadne. Znamenalo to výsledok 7:0 v ich prospech, pričom však vicemajstrovský titul Piešťan, bol nečakaným úspechom Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black.

Dorastenky TK Kúpele Piešťany sa v prvom kole v Poprade stretli so TK Žilina. Súboj skončil víťazstvom piešťanských hráčok 4:3. Tie potom ďalšom kole nestačili na TK Slovan Bratislava, ktorému podľahli 1:5. 

Na záver však opäť prišlo víťazstvo, keď v súboji o celkové tretie miesto zdolali TK Slávia STU Bratislava v pomere 4:3 아이폰 펌웨어 다운로드. O bronzové medaile sa zaslúžilo družstvo v zložení Ema Baraniaková,  Ema Bolebruchová, Petra Horáková, Terézia Baraniaková, Ema Vatrtová, Stella Krivičková, Terézia Mĺkva,  Nela  Konopková, Sofia Somoano  a Sára Vlčáková 두둥실 내 새끼 다운로드.

Pozrite sa na fotogalériu zo zápasov mladších žiačok v Piešťanoch:

-red- Foto: th

REKLAMA