Úvod Šport Tenis: Mladé tenisové talenty reprezentovali mesto na Detskom Davis Cup-e a Fed...

Tenis: Mladé tenisové talenty reprezentovali mesto na Detskom Davis Cup-e a Fed Cup-e

REKLAMA
GM Dental Zubar

Ako každý rok, aj tento rok Slovenský tenisový zväz s Nadáciou SPP usporiadali Detský Davis Cup a Fed Cup detí do 10 rokov. Deti z celého Slovenska museli prejsť cez oblastné kolo do regionálneho kola 에버레스트 다운로드. Iba 12 najlepších družstiev z celého Slovenska mohlo postúpiť do celoštátneho finálového kola, ktoré sa konalo v Národnom tenisovom centre v Bratislave v dňoch od 6. do 9. októbra 퀵타임 플레이어 다운로드.

Medzi družstvami, ktoré postúpili do NTC bolo aj družstvo detí z TK Kúpele Piešťany v zložení kapitán a tréner Mgr. Marek Hrehorčík, Terézia Mĺkva, Nela Konopková, Emma Berceliová, Sára Vlčaková 라이트룸6 다운로드. Dievčatá bojovali a po štyroch náročných a ťažkých dňoch sa im podarilo obsadiť 7. miesto. Súťažilo sa aj o najbojovnejšiu hráčku, kde sa z celkového počtu 47 deti umiestnila hráčka z TK Kúpele Piešťany Terézia Mĺkva na 5 future section on the other side of the border. mieste. Deti prežili ťažké štyri dni, ale odchádzali s veľkými zážitkami a dobrým pocitom, že aj oni mohli reprezentovať Mesto Piešťany a TK Kúpele Piešťany Free nursery rhyme download.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Veľká vďaka patrí aj trénerovi Mgr. Marekovi Hrehorčíkovi, ktorý deti svojim profesionálnym trénerským prístup dostal do ich vytúženého Národného tenisového centra Download the business registration card.

-Z.Gesvantner-

REKLAMA