Úvod Šport Slovakmana vyhral opäť legendárny Petr Vabroušek

Slovakmana vyhral opäť legendárny Petr Vabroušek

REKLAMA

Preteky železných mužov a žien zapísali v sobotu 3. augusta v Piešťanoch ďalší úspešný ročník. Absolútnym víťazom sa stal opäť Čech Petr Vabroušek 바이올린 연주곡 다운로드. Štyridsaťšesťročný triatlonista dokazuje svojimi výkonmi, že vek je len číslo. Medzi ženami dominovala s vysokým náskokom jeho krajanka Simona Křivánková 3d max 2011.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Petr Vabroušek Foto: E 루시퍼 시즌3 다운로드. Budke

Petr Vabroušek je kráľom Slovakmanu. Darilo sa mu na každom jednom ročníku. Tento raz začal tradične pomalšie vo vode, keď sa na cyklistických 180 km vydával zo štvrtého miesta, ale cyklistickú aj bežeckú časť zdolal najrýchlejšie zo všetkých pretekárov Yoon Jong-shin's Age. Do cieľa dorazil v čase 8:48:08.3.

Druhý Slovák Michal Holub mu však poriadne dýchal na chrbát. Za víťazom zaostal o 33,4 sekundy najmä vďaka vynikajúcemu behu, ktorým zmazával manko z plávania a cyklistiky 인벤터 학생용 다운로드. Na treťom mieste dokončil 226 km dlhú trať český pretekár Josef Křivánek.

Medzi ženami nemala konkurenciu ďalšia pretekárka zo susedných Čiech gdfr. Simona Křivánková zdolala najbližšiu súperku o hodinu a 14 minút.

Štafetám kraľovala zostava SMTA NITRA ELITE v zložení Anton Žáčik, Šimon Žáčik, Peter Žáčik a Pavol Žáčik mac YouTube videos.

Na trať preteku jednotlivcov sa postavilo 156 pretekárov, z ktorých 144 súboj s 3,8 km plávania, 180 km na bicykli a maratónom, dokončilo 검은사막 커마 다운로드. Boli medzi nimi aj Piešťanci štartujúci za klub Black Swans TriClub Piešťany.

Najlepšie sa umiestnil Lukáš Rusnák na 33. mieste. Postihla ho však smola v cyklistike, keď dostal defekt, ktorý sa nedal opraviť a musel čakať na nové koleso 웹페이지 다운로드. Podľa jeho vyjadrenia tak stratil 47 minút času. Nebyť týchto problémov atakoval by umiestnenie na začiatku druhej desiatky. Na 44. mieste celkového poradia skončil Erik Ferenz, 74. Bohuslav Sosna a na 101. Peter Bohuš.

-th- Foto: E. Budke

REKLAMA