Úvod Novinky Slovakman – Triatlonistov čaká opäť piešťanské peklo

Slovakman – Triatlonistov čaká opäť piešťanské peklo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tak ako aj predchádzajúcich pätnásť rokov, tak ani tento rok to v prvý augustový víkend nebude na triatlonovom Slovensku inak. Priaznivcov tohto športu čaká Slovakman, teda slovenské triatlonové peklo v Piešťanoch s hlavným stanom na Lodenici Download Bad Piggies. 33 stupňové teploty a pravidelne silný vietor vytvorí v Piešťanoch tie pravé hawaiské podmienky.

Do Piešťan sa tento rok na podujatie Slovakman prihlásilo rekordných 205 jednotlivcov a 35 štafiet Modern Family. Na štarte nebudú chýbať obhajcovia vlaňajších víťazstiev. Medzi mužmi Petr Vabroušek a medzi ženami Helena Kotopulu, obaja z Českej republiky 삼국지 11 무료 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vabroušek to určite nebude mať jednoduché. Zuby si na neho brúsia vedúci pretekár českého pohára Řenč, a ďalej Oppolzer, Wainer, Slatinský, Jílek, Holub, Křivánek a Orlický 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Kotopulu to bude mať asi jednoduchšie, ale Pavlíčková a ani Rakúšanka Muckenhuberová sa do Piešťan určite neprídu opaľovať.

Všetko vypukne v sobotu 4 Ano 1800ed. augusta o 7:00 h, keď výstrel z dela pošle na trať jednotlivcov a o 7:10 štafetárov. Plavecká časť sa uskutoční na Sĺňave, cyklistika bude prebiehať medzi Piešťanmi a Červeníkom New West Organic7 7. V čase od 7:30 do 16:00 bude na tejto trase obmedzená premávka a organizátori prosia vodičov i obyvateľov na trase, aby rešpektovali dopravné obmedzenia a uvedenému úseku sa radšej vyhli gta5 컴퓨터 다운로드. Bežecká trať je situovaná medzi Lodenicou a mestským parkom v Piešťanoch. Bežci sa na nej budú nachádzať približne od 12:30 až do 23:00 h Dream of precious days. Víťaz by mal byť v cieli na Lodenici okolo 15:20 h.

Prídite sa pozrieť na jediný dlhý triatlon na klasických ironmanských tratiach 3,8 km plávania, 180 km cyklistiky a 42,2 km behu 김동률 mp3 다운로드. Podujatie sa koná ako MSR v dlhom triatlone, Ford Czechman Tour Český pohár v dlouhém triatlonu a Československý pohár.

TS ŠK Delfín Nitra a SMTA Nitra / red Ilustr 게리모드 게임 다운로드. foto: -th-, -vv-

REKLAMA