Úvod Novinky Slovakman – Triatlonistov čaká opäť piešťanské peklo

Slovakman – Triatlonistov čaká opäť piešťanské peklo

REKLAMA

Tak ako aj predchádzajúcich pätnásť rokov, tak ani tento rok to v prvý augustový víkend nebude na triatlonovom Slovensku inak. Priaznivcov tohto športu čaká Slovakman, teda slovenské triatlonové peklo v Piešťanoch s hlavným stanom na Lodenici Download Bad Piggies. 33 stupňové teploty a pravidelne silný vietor vytvorí v Piešťanoch tie pravé hawaiské podmienky.

Do Piešťan sa tento rok na podujatie Slovakman prihlásilo rekordných 205 jednotlivcov a 35 štafiet Modern Family. Na štarte nebudú chýbať obhajcovia vlaňajších víťazstiev. Medzi mužmi Petr Vabroušek a medzi ženami Helena Kotopulu, obaja z Českej republiky 삼국지 11 무료 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vabroušek to určite nebude mať jednoduché. Zuby si na neho brúsia vedúci pretekár českého pohára Řenč, a ďalej Oppolzer, Wainer, Slatinský, Jílek, Holub, Křivánek a Orlický 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Kotopulu to bude mať asi jednoduchšie, ale Pavlíčková a ani Rakúšanka Muckenhuberová sa do Piešťan určite neprídu opaľovať.

Všetko vypukne v sobotu 4 Ano 1800ed. augusta o 7:00 h, keď výstrel z dela pošle na trať jednotlivcov a o 7:10 štafetárov. Plavecká časť sa uskutoční na Sĺňave, cyklistika bude prebiehať medzi Piešťanmi a Červeníkom New West Organic7 7. V čase od 7:30 do 16:00 bude na tejto trase obmedzená premávka a organizátori prosia vodičov i obyvateľov na trase, aby rešpektovali dopravné obmedzenia a uvedenému úseku sa radšej vyhli gta5 컴퓨터 다운로드. Bežecká trať je situovaná medzi Lodenicou a mestským parkom v Piešťanoch. Bežci sa na nej budú nachádzať približne od 12:30 až do 23:00 h Dream of precious days. Víťaz by mal byť v cieli na Lodenici okolo 15:20 h.

Prídite sa pozrieť na jediný dlhý triatlon na klasických ironmanských tratiach 3,8 km plávania, 180 km cyklistiky a 42,2 km behu 김동률 mp3 다운로드. Podujatie sa koná ako MSR v dlhom triatlone, Ford Czechman Tour Český pohár v dlouhém triatlonu a Československý pohár.

TS ŠK Delfín Nitra a SMTA Nitra / red Ilustr 게리모드 게임 다운로드. foto: -th-, -vv-

REKLAMA