Úvod Šport Sabína Oroszová pred Slovanom: Chceme hrať tak, aby sa na našu hru...

Sabína Oroszová pred Slovanom: Chceme hrať tak, aby sa na našu hru dobre pozeralo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky čaká v sobotu v Diplomat aréne zápas so Slovanom Bratislava. Aktuálne líderky extraligovej tabuľky si chcú v pripísať aj šiestu extraligovú výhru v rade a poctivo sa na to v tréningovom procese pripravujú mobile naver videos. O tom aká je v tíme Piešťan aktuálne nálada porozprávala kapitánka družstva a včerajšia meninová oslávenkyňa Sabína Oroszová.

Basketbalistky z kúpeľného mesta sa po vypadnutí z kvalifikácie Európskeho pohára sústreďujú hlavne na domácu súťaž, ktorú doplnia aj zápasy stredoeurópskej ligy CEWL Don't love you mp3 downloads. V týchto dňoch už začali aj stretnutia základných skupín Eurocupu, ktorým napriek vypadnutiu Čajky venujú pozornosť. „Európsky pohár určite sledujeme web template. Dnes sa akurát sa koná zápas PMB Moskva – PEAC Pécs, kde sme mohli byť namiesto Pécsu my, takže sa to bude o to ťažšie pozerať. Jasné že sklamanie tam ešte je a myslím si, že ho bude cítiť celu sezónu, ale musíme na to zabudnúť a sústrediť sa na ďalšie ciele, ktoré sú pred nami,“ povedala Sabína Oroszová, ktorá spolu so svojimi spoluhráčkami privítala, že si na medzinárodnom poli zahrajú aspoň v Central Europe Women League 피파99 다운로드. „Som rada, že je táto alternatíva, ale ako náhradu za EuroCup to neberieme. Kvalita súperov a zápasov nebude, určite taká ako by sme potrebovali, no je to niečo za čo môžeme byť vďačné monthly contract form. Viac zápasov, súperi z európskych líg a tým aj možnosť pre náš rast a takisto chceme dokazovať našu kvalitu aj mimo slovenských hraníc.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čajky aktuálne vedú extraligovú tabuľku, keď vyhrali všetkých päť zápasov 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Okrem víťazného stretnutia s Good Angels Košicame, sa na zvyšné štyri víťazstvá príliš nenadreli a zakaždým potvrdili úlohu favoritiek short-haired mr. Podľa slov S. Oroszovej sa Piešťanky vždy snažia sústrediť na svoj výkon aj proti menej kvalitnejším súperom a odovzdať zo seba maximum. „Úprimne poviem, že aj keď chceme, tak namotivovanie sa je trocha ťažšie ako v kvalitných zápasoch 터치패드 다운로드. Predsa len sa hra lepšie, keď o niečo ide a myslím si, že aj fanúšikovia si to viac užívajú. No musíme sa zmieriť s tým, čo máme a sústrediť sa samé na seba 원펀맨 오프닝 다운로드. V zápasoch, ako sú tieto sa snažíme byť lepšie a lepšie, robiť menej chýb a posúvať sa ďalej, aby sme boli pripravené, keď to bude potrebné a kľúčové,“ priznala Sabína Oroszová 스쿨버스 해킹툴 다운로드.

Piešťanský celok čaká najbližšie v sobotu domáci duel proti BK Slovan Bratislava, z ktorého neberú nič iné, než víťazstvo. „Nálada v tíme je dobrá. Na tréningoch tvrdo makáme a sme sústredené na každodenne zlepšenie. Fanúšikom by sme radi dokázali, že nech sa deje čo sa deje, tak sa vždy snažíme na ihrisku nechať naše maximum a hrať tak, aby sa na to z diváckych sedačiek dobre pozeralo,“ zakončila zastupujúca kapitánka Čajok.

-Piešťanské Čajky/Foto: Laco Ďuračka-

REKLAMA