Úvod Šport Rýchlostní kanoisti trochu inak – Vodáci vymenili mokré tričká za spoločenské šaty...

Rýchlostní kanoisti trochu inak – Vodáci vymenili mokré tričká za spoločenské šaty a elegantné obleky

V piatok 16. februára mali svoj deň nielen všetci zaľúbení, ale aj Slovenská kanoistika bilancovala rok 2019. Pri tejto príležitosti sa konal v X-Bionic Sphere v Šamoríne Galavečer sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky, kde oceňovali najlepších jednotlivcov i oddiely Slovenského pohára za rok 2019 v kajaku a kanoe 번개손 다운로드.

Foto: zľava dole – M 심즈3 오리지널 다운로드. Zrutta, V. S. Podhradský, T. Trakalová, R. Švecová, H. Gavorová, M. Današ, M. Szobolovszký, R. Erban
hore: M. Klieštenec, D. Rybanský, P 킹오브 99 다운로드. Kizek, M. Erbanová

Je to dlhodobá súťaž, v ktorej sa bodujú umiestnenia od 1. po 9. miesto vo vybraných pretekoch počas roka vo všetkých vekových kategóriách od 13-ročných dievčat a chlapcov až po veteránov wind or a little wedge. Preteká sa za každého počasia, niekedy sú to tropické horúčavy, inokedy hustý dážď, silný lejak alebo nepríjemná hmla.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Klub Kajak – Kanoe Piešťany skončil v celkovom bodovaní na krásnom druhom mieste, hneď za Komárnom a tretie miesto obsadili Nováky hp laptop touchpad driver. Ceny v podobe pohárov, diplomov a kníh od Antona Zerera Slovenský Olymp si prevzalo aj 8 nádejných mladých Piešťancov od veľkých mien v tomto športe, významných osobností z  NŠC, ŠCP, zástupcov Olympijského a športového výboru, Ministerstva školstva i Antidopingovej agentúry Download the android image.

Najsilnejšou piešťanskou kategóriou boli kadeti, ktorí si podelili všetky tri miesta – 1 크롬 영화 다운로드. miesto a titul Kajakár roka získal Viktor Samuel Podhradský – 2. miesto Daniel Rybanský a 3. miesto Matej Današ, v prvej desiatke skončili aj Daniel Ragula – 6 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. miesto a Branislav Jurčo – 9. miesto.

Medzi kanoistami 1. miesto a Kanoistom roka sa stali: Michal Szobolovszký – kadet a v kategórii juniorov – Peter Kizek Fallout 4. V dievčenských kategóriách získali skvelé umiestnenia 14. – ročné kajakárky – 1. miesto obsadila a Kajakárkou roka sa stala Romana Švecová, 2. miesto patrilo Hane Gavorovej. Kanoistka Tamara Balážová získala 3. miesto u kadetiek.


Za tieto úspechy mladí športovci vďačia nielen svojej drine, ale aj svedomitej a obetavej príprave trénerov – Marcele Erbanovej, Róbertovi Erbanovi a Máriovi Klieštencovi.

-sp-

REKLAMA