Úvod Šport Rýchlostní kanoisti trochu inak – Vodáci vymenili mokré tričká za spoločenské šaty...

Rýchlostní kanoisti trochu inak – Vodáci vymenili mokré tričká za spoločenské šaty a elegantné obleky

V piatok 16. februára mali svoj deň nielen všetci zaľúbení, ale aj Slovenská kanoistika bilancovala rok 2019. Pri tejto príležitosti sa konal v X-Bionic Sphere v Šamoríne Galavečer sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky, kde oceňovali najlepších jednotlivcov i oddiely Slovenského pohára za rok 2019 v kajaku a kanoe 번개손 다운로드.

Foto: zľava dole – M 심즈3 오리지널 다운로드. Zrutta, V. S. Podhradský, T. Trakalová, R. Švecová, H. Gavorová, M. Današ, M. Szobolovszký, R. Erban
hore: M. Klieštenec, D. Rybanský, P 킹오브 99 다운로드. Kizek, M. Erbanová

Je to dlhodobá súťaž, v ktorej sa bodujú umiestnenia od 1. po 9. miesto vo vybraných pretekoch počas roka vo všetkých vekových kategóriách od 13-ročných dievčat a chlapcov až po veteránov wind or a little wedge. Preteká sa za každého počasia, niekedy sú to tropické horúčavy, inokedy hustý dážď, silný lejak alebo nepríjemná hmla.

REKLAMA

Klub Kajak – Kanoe Piešťany skončil v celkovom bodovaní na krásnom druhom mieste, hneď za Komárnom a tretie miesto obsadili Nováky hp laptop touchpad driver. Ceny v podobe pohárov, diplomov a kníh od Antona Zerera Slovenský Olymp si prevzalo aj 8 nádejných mladých Piešťancov od veľkých mien v tomto športe, významných osobností z  NŠC, ŠCP, zástupcov Olympijského a športového výboru, Ministerstva školstva i Antidopingovej agentúry Download the android image.

Najsilnejšou piešťanskou kategóriou boli kadeti, ktorí si podelili všetky tri miesta – 1 크롬 영화 다운로드. miesto a titul Kajakár roka získal Viktor Samuel Podhradský – 2. miesto Daniel Rybanský a 3. miesto Matej Današ, v prvej desiatke skončili aj Daniel Ragula – 6 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. miesto a Branislav Jurčo – 9. miesto.

Medzi kanoistami 1. miesto a Kanoistom roka sa stali: Michal Szobolovszký – kadet a v kategórii juniorov – Peter Kizek Fallout 4. V dievčenských kategóriách získali skvelé umiestnenia 14. – ročné kajakárky – 1. miesto obsadila a Kajakárkou roka sa stala Romana Švecová, 2. miesto patrilo Hane Gavorovej. Kanoistka Tamara Balážová získala 3. miesto u kadetiek.


Za tieto úspechy mladí športovci vďačia nielen svojej drine, ale aj svedomitej a obetavej príprave trénerov – Marcele Erbanovej, Róbertovi Erbanovi a Máriovi Klieštencovi.

-sp-

REKLAMA