Úvod Šport Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na Veľkej cene Trnavy

Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na Veľkej cene Trnavy

Veľká cena Trnavy 2020 - Filip Lányi (uprostred)
REKLAMA

Uplynulý víkend 22. – 23. februára sa v Trnave na bazéne MTF STU uskutočnil 46. Ročník VC Trnavy. Súťažilo celkom 317 plavcov z tridsiatich slovenských oddielov a klubov a dva z poľského Krakowa 지포스 그래픽카드 다운로드.

Zľava – Filus, Mosná, Špláková-Zmorová
Vpredu – Šprlák, Lányi

Farby ŠPK Kúpele Piešťany hájilo 20 plavcov od žiackeho až po dorastenecký vek logitech webcam. Najúspešnejší bol Filip Lányi, ktorý v Open kategórii vyhral 400 v.sp. a po prvý raz sa mu podarilo zaplávať túto vzdialenosť pod 4 minúty exid hot pink mp3. V disciplínach 200 v.sp. a 200 znak si vo svojich osobných rekordoch vybojoval strieborné priečky.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Olívia Ana Šprláková –Zmorová bola tiež spokojná po 400vke v.sp., v ktorej sa jej v silnej konkurencii podarilo obsadiť bronzový stupienok 런웨이브 다운로드. V žiackych kategóriách bola najúspešnejšia Michaela Mosná, keď sa po odplávaní disciplín 100 prsia a 100 v.sp. postavila na zlatý stupienok hidden folks.

Marko Šprlák Zmora si svojimi bojovnými výkonmi postriebril tri štarty na 100 v.sp., 100 znak a 100 motýlik v osobných rekordoch. Tomáš Filus si svojím osobným rekordom vyplával ocenenie na bronzovom stupienku víťazov za prsiarsku stovku žiakov Download Cubase Autotune.

Po zimnej príprave sú plavci Kúpeľov naštartovaní do pretekania a my im prajeme veľa úspechov.

Veľká cena Trnavy 2020 – Michaela Mosná (uprostred)

Radoslav Suchánek

REKLAMA