Úvod Šport Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na Veľkej cene Trnavy

Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na Veľkej cene Trnavy

Veľká cena Trnavy 2020 - Filip Lányi (uprostred)

Uplynulý víkend 22. – 23. februára sa v Trnave na bazéne MTF STU uskutočnil 46. Ročník VC Trnavy. Súťažilo celkom 317 plavcov z tridsiatich slovenských oddielov a klubov a dva z poľského Krakowa 지포스 그래픽카드 다운로드.

Zľava – Filus, Mosná, Špláková-Zmorová
Vpredu – Šprlák, Lányi

Farby ŠPK Kúpele Piešťany hájilo 20 plavcov od žiackeho až po dorastenecký vek logitech webcam. Najúspešnejší bol Filip Lányi, ktorý v Open kategórii vyhral 400 v.sp. a po prvý raz sa mu podarilo zaplávať túto vzdialenosť pod 4 minúty exid hot pink mp3. V disciplínach 200 v.sp. a 200 znak si vo svojich osobných rekordoch vybojoval strieborné priečky.

Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Olívia Ana Šprláková –Zmorová bola tiež spokojná po 400vke v.sp., v ktorej sa jej v silnej konkurencii podarilo obsadiť bronzový stupienok 런웨이브 다운로드. V žiackych kategóriách bola najúspešnejšia Michaela Mosná, keď sa po odplávaní disciplín 100 prsia a 100 v.sp. postavila na zlatý stupienok hidden folks.

Marko Šprlák Zmora si svojimi bojovnými výkonmi postriebril tri štarty na 100 v.sp., 100 znak a 100 motýlik v osobných rekordoch. Tomáš Filus si svojím osobným rekordom vyplával ocenenie na bronzovom stupienku víťazov za prsiarsku stovku žiakov Download Cubase Autotune.

Po zimnej príprave sú plavci Kúpeľov naštartovaní do pretekania a my im prajeme veľa úspechov.

Veľká cena Trnavy 2020 – Michaela Mosná (uprostred)