Úvod Šport Rýchlostní kanoisti trochu inak, mokré tričká vymenili za šaty a obleky

Rýchlostní kanoisti trochu inak, mokré tričká vymenili za šaty a obleky

M. Lenický, T. Linka, D. Myšák, E. Vlček a J. Tarr, vpredu sprava – S. Podhradský a D. Rybanský
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom kultúry Zrkadlový háj v bratislavskej Petržalke sa piatok 20. januára stal miestom oceňovania najlepších rýchlostných kanoistov za rok 2016 택시5 자막 다운로드. Tradičného Galavečera Slovenského zväzu rýchlostnej kanostiky sa zúčastnila široká kanoistická rodina, od najmladších pretekárov cez trénerov a funkcionárov až po rodinných príslušníkov pgsql 다운로드. Nechýbali ani hostia, medzi ktorými bol nový prezident SOV Anton Siekel, podpredseda Rady pre šport Ministerstva školstva SR Ján Krišanda, či poslanec Národnej rady SR a priaznivec kanoistiky Dušan Čaplovič, ktorí dekorovali ocenených športovcov a trénerov Download Adobe Reader 10. Prezident Slovenského zväzu rýchlostnej kanostiky Robert Petriska sa poďakoval pretekárom aj ich trénerom, podporným tímom a nezabudol ani na rodičov mladých športovcov keynote version.

IMG_2568

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Medzi ocenenými mladými adeptmi rýchlostnej kanoistiky v Slovenskom pohári /SP/ za minulý rok nechýbali ani nádeje z Kajak & Kanoe Piešťany: Daniel Rybanský – I 스마트폰 벨소리 다운로드. miesto, Samuel Podhradský – II. miesto, obaja v SP kategória kajak 13 – roční chlapci, Michal Jurčo – II. miesto v SP kategória kajak 14 – roční chlapci a Michal Lenický v SP kategória kanoe – muži flex sdk. Všetkým chlapcom za ich skvelé výkony, mnohokrát si merali sily nielen so súpermi, ale aj s nepriaznivým počasím, srdečne gratulujeme a veľká vďaka patrí ich trénerom, ktorí ich pripravovali fyzicky, aj psychicky počas celého roka Download the contract form. Sú to súrodenci Marcela a Róbert Erbanovci, Alexander Kasa a Milan Piešťanský.

IMG_2576Za výkon roka bol vyhlásený strieborný štvorkajak z OH v Riu v zložení Juraj Tarr, Erik Vlček, Denis Myšák, Tibor Linka, ktorí sa radi podelili s nádejnými mladými piešťancami o ich športových skúsenostiach Apple sd gothic neo.IMG_2573

-Kajak & Kanoe  Piešťany-

REKLAMA