Úvod Novinky Rugby: Sobota vyznela lepšie pre dievčatá

Rugby: Sobota vyznela lepšie pre dievčatá

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí rugbisti cestovali v sobotu 7. októbra na sever Slovenska do Trnového pri Žiline, kde si zmerali sily s domácimi Žilinčanmi 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드. Za zmienku stojí hlavne účasť dievčenského tímu junioriek, ktoré odohrali napínavý dvojzápas s rovesníčkami zo Žiliny. Mužskému tímu, ktorý sa zatiaľ túto sezónu herne trápi, nevyšlo ani druhé stretnutie 15´s Respect ligy Minecraft Jumpmap. Žilinskí Medvedi od začiatku diktovali tempo hry a len zriedka sme sa dostávali do únikov cez solídne zabezpečenú obranu. V druhom polčase sa hra postupne vyrovnala, ale mladý tím RUC Piešťany nedokázal využiť chyby Žilinčanov a tak sa finálne skóre zápasu zastavilo na cifre 57:10 head soccer 버그판 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Zápas v Žiline nám nastavil zrkadlo a ukázal na čom musíme v budúcnosti zapracovať 배트맨 아캄나이트 다운로드. Najmä kvôli rozšírenej maródke a nováčikovskej nerozvážnosti nás súper dokonale vygumoval. Aby som len nekritizoval…,spolu s chalanmi sme si oddreli plných 80 minút veľmi náročného zápasu 가는 으뜸체 다운로드. Napriek nepriaznivému výsledku sa musíme sústrediť na budúcnosť a ďalší súboj o body. V každom prípade ďakujeme súperovi, rozhodcom a partnerom, vďaka ktorým sme mali zabezpečenú pohodlnú dopravu na stretnutie,“ uviedol k stretnutiu hrajúci manažér Rugby Union Clubu Piešťany Filip Kráľ gta 5 다운로드.

Okrem zápasu 15´s Respect ligy sa odohral aj prípravný 7´s dvojzápas v dievčenskej kategórií, do ktorého sa zapojil aj novovzniknutý tím dievčat RUC Piešťany 전철노선표 다운로드. V spomínanom dvojzápase síce bolo dominantnejšie „ženstvo“ Piešťan, avšak z globálneho hľadiska zvíťazilo hlavne rugby ako také Download 12 Secret Juju.

„Po niekoľko mesačných prípravách sme si konečne s chuťou zahrali aj na klubovej úrovni Pentastom Taiwan server download. Je skvelé, že sa na Slovensku prebúdza aj ženská resp. dievčenská kategória. Na ihrisku sme boli uvoľnené a hru sme naozaj užívali. Napriek niekoľkým tvrdým skládkam to bola najlepšia časť víkendu a už sa tešíme na odvetu wechat pc버전 다운로드. Prišli nás podporiť aj kamarátky-hráčky zo Slovanu, za čo im patrí veľká vďaka. Takisto ďakujem súperkám za skvelú hru,“ vyjadrila sa kapitánka dievčat RUC Piešťany Zuzana Vladovičová.

-TS Rugby Union Clubu Piešťany-

REKLAMA