REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Futbalový štadión PFK Piešťany je od nedele 16. apríla dejiskom Európskeho šampionátu mužov XV rugby U18. O víťazstvá súperia tímy z konferencie 2 a všetci priaznivci tohto mimoriadne náročného športu mohli vidieť reprezentácie Chorvátska, Bulharska, Srbska, Izraelu, Maďarska a Moldavska 올챙이 db 다운로드. Slováci vo svojom úvodnom zápase neuspeli a favorizovaní Švajčiari uplatnili dlhoročné skúsenosti i fyzickú vyspelosť. Po prehre 62:0 budú naši chlapci bojovať o víťazstvo už v stredu 19 Jurassic Raw. apríla o 16.30 proti Moldavsku. Ak chcete povzbudiť mladé reprezentačné talenty, naplánujte si návštevu zápasu, náš tím si to za svoju bojovnosť rozhodne zaslúži. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Zápas pre nás bol veľmi ťažký, vedeli sme síce do čoho ideme, ale hrať vyrovnanú partiu proti tak fyzicky a technicky vyspelému súperovi bolo jednoducho nad naše sily 포토샵 다운로드. Z priebehu nie som výrazne sklamaný, ale Švajčiari, ktorí preberajú prvky francúzskej školy, nám ukázali ako vedia hrať rugby. Po tom čo som dnes videl si dovolím tvrdiť, že náš súper si zahrá finálový zápas 실버 패스트 다운로드. Naši chalani robili čo mohli a určite sa nemajú za čo hanbiť. Problémy v našej hre som videl hlavne pri štandardných situáciách, nedostatočné bolo čistenie v ruckoch, ale aj pri skladaní rýchlonohých hráčov súpera 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드. Počas súboja sa nám zranili dvaja hráči základnej zostavy a dúfam, že budú v stredu schopní nastúpiť,“ vyjadril sa po zápase reprezentačný tréner Vladimír Kubala Notosans.

„Našim začínajúcim hráčom sa snažíme naplno venovať, ale samozrejme nemáme tu stabilnú akadémiu 인텔리j 무료 다운로드. Stretli sme počas štyroch celkom vydarených sústredení, kde sa nám podarilo popracovať na forme a súhre. Dnes sme však narazili na mimoriadne ťažkého súpera, ktorý ešte pred rokom hral o dve kategórie vyššie, čo bolo počas zápasu vidno 수능 영단어 다운로드. V stredu nás čaká Moldavsko, ktoré hralo vlani o kategóriu vyššie, ale skúsime s nimi zabojovať a dostať sa v turnaji čo najďalej,“ dodal Vladimír Kubala 아이리스 17 다운로드.

Výsledky:
Slovensko – Švajčiarsko 0:62
Chorvátsko – Bulharsko 43:0
Srbsko – Izrael 26:18
Maďarsko – Moldavsko 71:0

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“3559″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“180″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“pid“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“1500″]-lt-

REKLAMA