Úvod Šport Rugby: Piešťany poriadne potrápili Žilinu, nakoniec však prehrali 22:14

Rugby: Piešťany poriadne potrápili Žilinu, nakoniec však prehrali 22:14

REKLAMA
Esesko

Rugby Union Club Piešťany cestoval v nedeľu 9. novembra do Žiliny na zápas Respect Development ligy proti domácim RC Bears. Piešťanci boli skúsenejším Žilinčanom viac ako vyrovnaným súperom a hlavne v druhom polčase predvádzali vynikajúci výkon, vďaka ktorému sa dostali zaslúžene do vedenia 야생화 mp3 다운로드. Stačila však chvíľka dekoncentrácie v záverečných minútach, ktorú domáci dokonale využili ku skórovaniu rozhodujúcich bodov. Výsledok 22:14 pre domácich Medveďov naznačuje jasný priebeh zápasu, ale pravdou je, že hra sa prelínala z jednej strany na druhú a zvíťaziť mohlo jedno i druhé mužstvo Dragonblade.

15032686_1236089353118272_1487410987365368987_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V prvom polčase sme boli mierne zaskočení džentlmenskou tvrdosťou fyzicky zdatnejších Žilinčanov, z čoho sme aj ako prví v zápase inkasovali 스파르탄 브라우저 다운로드. Po pár minútach a niekoľkých tvrdých skládkach sme ukludnili náš prejav na ihrisku a takisto bodovali. Polčasový stav bol nerozhodný 7:7. Po prestávke sme sme začali mierne dominovať ie9 파일 다운로드. Auty boli z našej strany excelentné počas celého zápasu, dokonca sa nám niekoľko krát podarilo „vyskákať“ aj out žilinského celku old version of The Kingdom of the Wind. Pokračovali sme v aktivite a postupne sme začali prehrávať súpera aj v mlynoch, pri ktorých sme najmä v prvom polčase zaostávali. Ešte päť minút pred koncom zápasu sme viedli, ale žilinské protiútoky boli smrteľné Angry ip scanner. V závere sme nevyužili obrovský tlak, otvorili sme hru a to sa nám stalo osudným. Z následného protiútoku Žilinčania zvýšili svoj náskok a uzavreli stav na konečných 22:14,“ povedal o priebehu zápasu manažér RUC Piešťany Filip Kráľ Kim's Black Box.

„Po takmer 20 rokoch strávených na Slovensku môžem s nadhľadom konštatovať, že tento zápas bol výkonnostne jedným z najlepších súbojov aký som kedy videl medzi slovenskými tímami free theme of WordPress. Každý hráč má u mňa obrovský rešpekt, ale opäť zdôrazňujem že sme na začiatku dlhej a strategickej cesty. Som presvedčený, že náš klub, ale aj celé slovenské rugby sa poberá tým správnym smerom a ak budeme pokračovať v náročnom tréningovom procese, tak sa dostavia aj cenné výsledky 세븐포유 다운로드. Na záver chcem poďakovať obom mužstvám za predvedenú hru,“ vyjadril sa prezident RUC Piešťany Terry Purton.

-Rugby Union Club Piešťany/Foto: Ľubomír Renát-

REKLAMA